لاغری با نازوب

لاغری با نازوب

خدا

راهنمای اقامت

16+ خودکشی آنلاین جوان 26 ساله ! + عکس

مجموعه : اخبار
16+ خودکشی آنلاین جوان 26 ساله ! + عکس

 

در یک اقدامی وحشتناک و بسیار نادر یک جوان 26 ساله روسی به صورت آنلاین خود را به دار آویخت! دیدن و خواندن این موضوع برای افراد زیر 16 سال مناسب نیست.

 

یک جوان 26 ساله روسی به نام “سیرگی کریلوف” در اتفاقی نادر یکشنبه هفته گذشته به صورت آنلاین دوستان خود را به دیدن صحنه خودکشی خود دعوت کرد. او در تمام هفته گذشته در فضای مجازی اعلام کرد که قصد دارد در مقابل چشم تمام مخاطبان خودکشی کند.

 

به گزارش نازوب او در اولین اقدام، برای اثبات سخن خود اقدام به ساخت حساب اسکایپ کرد و در فضای مجازی اطلاع داد که صحنه مستقیم این حرکت عجیب و هولناک را به نمایش خواهد گذاشت تا مخاطبان این قاتل و مقتولِ توأمان را ببینند.

 

16+ خودکشی آنلاین جوان 26 ساله ! + عکس

16+ خودکشی آنلاین جوان 26 ساله ! + عکس

 

به گزارش نازوب به نقل از العربیه ده ها نفر پس از دیدن این خبر در روز موعود به حساب اسکایپ سیرگی رفتند اما اکثر مخاطبان گمان می کردند که او شوخی می کند. عده ای هم با این تصور که اطلاعیه سیرگی فقط برای جلب توجه شخص خاصی است آن را جدی نگرفتند و باور داشتند که او از این تصمیم صرف نظر خواهد کرد. اما همانگونه که رسانه های اروپایی گزارش دادند، سیرگی به این وعده خود درمقابل چشمان ناباور مخاطبان عمل کرد.

 

در روز موعود سیرگی در فضای مجازی عکس نیمه عریان خود را در میان باغچه خانه به اشتراک گذاشت و سپس با مخاطبانی که برای دیدن صحنه خودکشی آمده بودند مشغول گفتگوی اینترنتی شد. با گذشت زمان کاربران از دیدن صحنه خودکشی ناامید شده بودند.

 

کاربران و مخاطبان اینترنتی سیرگی بدون این که این جوان 26 ساله را نصیحت کنند، اقدام به تشویق او به خودکشی کردند. این پیام های تحریک کننده در صفحه جوان مقتول ثبت شده است.
منبع: جام نیوز

 برچسبها:

بیوگرافی هنرمندان