لاغری با نازوب

لاغری با نازوب

خدا

راهنمای اقامت

سفر مرگبار دختر نوجوان در پایتخت

مجموعه : اخبار
سفر مرگبار دختر نوجوان در پایتخت
ناز وب، ساعت 10:00 صبح چهارم بهمن ماه سال گذشته فوت مشکوک دختر نوجوانی به ماموران کلانتری تهران نو اطلاع داده شد.

در ادامه تیمی از ماموران در محل حادثه در خیابان جدیدی حاضر شده و با پیکر بی جان پانته‌آ در حالیکه آثار کبودی بر روی گردن و پایش مشاهده می شد، روبرو شدند.

با توجه به مشکوک بودن مرگ دختر نوجوان موضوع به قاضی شهریاری بازپرس جنایی تهران اطلاع داده شد که با دستور او جسد برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

پدر پانته‌آ نیز در بازجویی های ابتدایی اعلام کرد: دخترش بخاطر مشکل اعصاب تعدادی از قرص‌های او را خورده که این موضوع باعث مرگ او شده است.

این ادعا در حالی مطرح شد که پزشکی قانونی با کالبدشکافی جسد علت مرگ را خفگی اعلام کرد.

با اعلام این گزارش، پدر پانته‌آ تحت بازجویی قرار گرفت که اینبار اظهار داشت: من و همسرم 25 سال قبل برای زندگی به آلمان رفتیم که در آنجا صاحب دو دختر شدیم دختر کوچکم به نام پانته‌آ خیلی پرخاشگر بود و رفتارش باعث شده بود مسئولان مدرسه درباره نوع برخوردش تذکر بدهند. برای اینکه روحیه دخترم عوض شود در تعطیلات به ایران سفر کردیم.

وی ادامه داد: شب حادثه همسرم خانه خواهرش بود و من و پانته‌آ تنها در خانه بودیم با او مشغول صحبت شدم اما دخترم حرف های قبلی خود را تکرار کرد عصبانی شده و یک ضربه به صورت او زدم که پانته‌آ روی تخت نشست بعد هم جلوی دهانش را گرفتم که باعث خفگی دخترم شد.

پس از این تحقیقات و با توجه به اقرار متهم قاضی شهریاری برای مرد جنایتکار قرار مجرمیت صادر کرد که پرونده تاجر ایرانی با صدور کیفرخواست برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.


بیوگرافی هنرمندان