ماه رمضان نازوب

ماه رمضان نازوب

زندگی عجیب دوبرادر عنکبوتی از کمر به هم چسبیده! + عکس

زندگی عجیب دوبرادر عنکبوتی از کمر به هم چسبیده! +  عکس

زندگی دردناک و غم انگیز دو برادر دوقلویی که از کمر به هم چسبیده اند و نگاهی به سخت و مشکل ترین زندگی این دو برادر.  به گزارش نازوب شیوانا و شیورام برادرانی هستند که از بدو تولد با مشکلی بسیار عجیب دست و پنجه نرم می کنند. این دو از ناحیه کمر به هم متصل هستند هر دو با هم در یک سری پا مشترک هستند. در نگاه اول زندگی آن ها غیر ممکن به نظر خواهد رسید.

 

نمونه های متعددی از عجایب در هنگام تولد نوزادان در دنیا بوده است. کودکانی عجیبی که زندگی سختی خواهند داشت و باید به گونه ای بسیار عجیب روزگار سپری کنند. یکی از این نمونه ها زندگی افرادی است که به گونه ای به هم متصل شده اند.

 

“شیوانا و شیورام”  برادرانی هستند که از بدو تولد با مشکلی بسیار عجیب دست و پنجه نرم می کنند. این دو از ناحیه کمر به هم متصل هستند هر دو با هم در یک سری پا مشترک هستند. در نگاه اول زندگی آن ها غیر ممکن به نظر خواهد رسید.

 

زندگی عجیب دوبرادر عنکبوتی از کمر به هم چسبیده! +  عکس

این دو حالا 12 سال است که کنار هم زندگی می کنند و مشکل زیادی با یکدیگر نداشته اند به طوری که پزشکان و حتی خانواده آن ها نیز باور نمی کنند این دو چقدر با هم هماهنگ هستند برای انجام کارهای بسیار سختی مانند شست شو یا پوشیدن لباس.

 

دو برادر راز خود را در این می دانند که انگاری هیچ وقت از هم جدا نبوده اند و دوست هم ندارند به آن حالت برسند به همین دلیل دوست دارند تا اخر عمر همانجور که به دنیا آمده اند بمیرند. این دو در یک روستای کوچک به نام “رایپور” در مرکز هند زندگی می کنند.

 

زندگی عجیب دوبرادر عنکبوتی از کمر به هم چسبیده! +  عکس

نکته جالب آن است که در روستا بدون هیچ موردی این دو پذیرفته شده اند و حالا همه آن ها را می شناسند. دکترها اعتقاد دارند آن ها از بسیاری از انسان ها سالم تر هستند و می توانند عمر طولانی هم داشته باشند.  این دو برای دویدن معمولا از دست و پاها استفاده می کنند به همین علت به “برادران عنکبوتی” معروف شده اند.

 

زندگی عجیب دوبرادر عنکبوتی از کمر به هم چسبیده! +  عکس

 

 

منبع: yjc.ir

 برچسبها:

مطالب داغ چند روز گذشته