مروری برگذشته

خوابگاه عجیب و جدید این دانشجویان!! عکس عجیب ترین جراحی دامپزشکی و جنجالی دنیا (عکس) عکس های خفن از عجیب ترین مراسم عروسی تولد عجیب نوزادی با 4 دست و 4 پا + عکس خانواده ی عجیبی که دچار اعتیاد گردش شدند (عکس) رستورانی با یک منوی عجیب و خفن برای صبحانه + عکس دروغ بسیار عجیب یک زن پولدار به دخترش!! باورنکردنی از ترس این مادر و فرزند از نور خورشید (عکس) مسابقات تغییر جنسیتی عجیب دختران! (عکس) جنین 38 ساله در شکم این زن ! + عکس روش‌های عجیب‌ تشخیص جنسیت جنین شماره تلفن عجیبی که جهانی شد! + (عکس) شرط بندی های عجیب در جام جهانی 2014 برزیل + (عکس) مورد عجیب معافیت سربازی یک پرسپولیسی دیگر !! + عکس عجیب ترین هدیه ممکن این زن به شوهرش! +(عکس) عجیب ترین سیستم تبادل اطلاعات توسط این دانشجو (عکس) پسر بچه ای ناز با بیماری کوتولگی نادر در جهان + تصاویر زنی که به طور باورنکردنی 50 سال جوان شد (عکس) کودکی عجیب که آیات قرآنی روی پوستش ظاهر می شود! عکس و فیلم دختری که روی شکمش یک سر دارد! عکس
  • ناز وب
  • دیدنی
  • خواندنی
  • مدل لباس
  • سبک زندگی
  • آشپزی
  • گردشگری
  • پزشکی

خبر اعدام نرگس محمدی یا همان ستایش + (عکس)

خبر اعدام نرگس محمدی یا همان ستایش + (عکس)
به گزارش ناز وب، سازمان عفو بین الملل در اشتباهی فاحش، به جای عکس سکینه محمدی آشتیانی، عکس و نام نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش را در بیلبورد تبلیغاتی که برای آزادی سکینه محمدی آشتیانی در شهر وین اتریش نصب کرده بود درج نمود. این سازمان در ذیل این بیلبورد از جامعه جهانی درخواست نمود که با فشار به دستگاه قضایی ایران مانع اعدام نرگس محمدی! شود.
 
 
سکینه محمدی آشتیانی کیست؟

سکینه محمدی آشتیانی مجرمی است که هم اکنون در زندان تبریز است.وی در سال ۸۴ با هم دستی پسر عمه شوهرش؛ همسرش را به طرز فجیعی به قتل می رساند.آشتیانی متهم به مشارکت در قتل و زنای محصنه (در زمان حیات و بعد از فوت شوهرش) است و به مجازات مشخص شده در قوانین  محکوم شده است.

شریفی، رئیس دادگستری آذربایجان شرقی درباره این پرونده می گوید: سکینه محمدی آشتیانی با مردی رابطه برقرار کرده و با طراحی از قبل صحنه قتل؛ منزل را خلوت و آماده قتل کرده بودند و آشتیانی با آمپول بیهوشی شوهرش را بی هوش کرده و قاتل اصلی با چسباندن دو شاخه برق به گردن مقتول، او را به قتل رسانده است.
 
 
 
یکی از بستگان مقتول که صحنه قتل را دیده، می گوید: وقتی جنازه مقتول را در حمام دیدم شوکه شده بودم و گریه کردم، چرا که حمام پر از خون مقتول شده بود . صحنه وحشتناکی بود که هرگز از یادم نمی رود و بسیار شوکه کننده بود .
تازه ترین ها
پربیننده های هفته
پربیننده های ماه

عکس های دیدنی و جالب

اس ام اس و جوک های جدید