مکان تبلیغ شما

عکس های دیدنی

منتخب پربازدیدترین عکس های جهان در 2013 سارا عبدالملکی در حسرت دیدن احسان علیخانی (عکس) عکس های زیباترین زن سرباز شناخته شده دنیا عکس های بسیار جالب ربات های این پدر و پسر کشاورز! دختران جنجالی با لبهایی شبیه ماهی های غول آسای اقیانوسی انتشار تصاویر جنجالی جنیفر لوپز در حال سیگار کشیدن 100 رحمت به پت و مت !! (تصویری) تصویری تکان دهنده و فجیع برای افراد سیگاری (16+) وحشیانه ترین رفتار انسان ها با خرگوش ها تصاویر 14+ تصاویری از مراسم ختم همسر بنیامین بهادری تصاویر جذاب وبسیاردیدنی سری چهل و دوم این مرد را لطفا شناسایی کنید عکسی حیرت انگیز و دیدنی از امواج تلفن همراه دو عکس ناب از پادشاه اردن در حال هل دادن ماشین!! عکس های باورنکردنی متفاوت ترین زن و شوهر جهان عکس های مشهورترین جنازه های دنیا شیوه فوق حرفه ای پارک خودرو ! تصویری صحنه (18+) از یک خیانت بسیار تلخ عکس های ازدواج بلندقدترین زن و شوهر زنده جهان عکس های دیدنی از عجیب ترین میوه های جهان عکس های زیبااز دختر جذاب ژیمناست مجتبی محرمی

خبر اعدام نرگس محمدی یا همان ستایش + (عکس)

خبر اعدام نرگس محمدی یا همان ستایش + (عکس)
به گزارش ناز وب، سازمان عفو بین الملل در اشتباهی فاحش، به جای عکس سکینه محمدی آشتیانی، عکس و نام نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش را در بیلبورد تبلیغاتی که برای آزادی سکینه محمدی آشتیانی در شهر وین اتریش نصب کرده بود درج نمود. این سازمان در ذیل این بیلبورد از جامعه جهانی درخواست نمود که با فشار به دستگاه قضایی ایران مانع اعدام نرگس محمدی! شود.
 
 
سکینه محمدی آشتیانی کیست؟

سکینه محمدی آشتیانی مجرمی است که هم اکنون در زندان تبریز است.وی در سال ۸۴ با هم دستی پسر عمه شوهرش؛ همسرش را به طرز فجیعی به قتل می رساند.آشتیانی متهم به مشارکت در قتل و زنای محصنه (در زمان حیات و بعد از فوت شوهرش) است و به مجازات مشخص شده در قوانین  محکوم شده است.

شریفی، رئیس دادگستری آذربایجان شرقی درباره این پرونده می گوید: سکینه محمدی آشتیانی با مردی رابطه برقرار کرده و با طراحی از قبل صحنه قتل؛ منزل را خلوت و آماده قتل کرده بودند و آشتیانی با آمپول بیهوشی شوهرش را بی هوش کرده و قاتل اصلی با چسباندن دو شاخه برق به گردن مقتول، او را به قتل رسانده است.
 
 
 
یکی از بستگان مقتول که صحنه قتل را دیده، می گوید: وقتی جنازه مقتول را در حمام دیدم شوکه شده بودم و گریه کردم، چرا که حمام پر از خون مقتول شده بود . صحنه وحشتناکی بود که هرگز از یادم نمی رود و بسیار شوکه کننده بود .

تازه های امروز
پربیننده ترین نازوب

عکس های دیدنی و جالب

مطالب خواندنی و جالب

عکس هایی از مدل تابلو فرش های زیبا اشتباهات مهم در فریز کردن مواد غذایی آموزش تصویری دوخت انواع یقه سرخود روش پاک کردن لکه چسب قطره ای مدرن و شیک ترین مدل پرده های سالن پذیرایی دکوراسیون مدرن و چوبیسم آشپزخانه جدیدترین مدل مبلمان راحتی و شیک خصلت های بدی که شما را موفق تر می کند ! نکته های مهم خرید گوشت با کیفیت علائم و ریشه افسردگی در نوجوانان چرا بعضی افراد همیشه شاد هستند تزئین و چیدمان وسایل شب بله برون
Xبستن تبليغ