چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

آنجلینا جولی و کیف گران قیمتش (عکس)

آنجلینا جولی و کیف گران قیمتش (عکس)
گفته می شود این مدل کیف جدید زنانه قیمتی معادل 3500 دلار دارد که باعث می شود دارنده آن به یک سوژه خبری تبدیل شود…
 
همیشه ستاره بودن دردسرهای خاص خود را دارد و زیر ذربین مردم و دوربین های خبر نگاران هستند، آنجلینا جولی ستاره سرشناس هالیوودی همیشه زیر ذره بین عکاسان و خبرنگاران قرار داشته است. اخیرا استفاده از یک کیف با یک برند مطرح تجاری و قیمت زیادش باعث شد این ستاره جنجالی هالیوودی به یک سوژه رسانه ای تبدیل شود.
 
برند معروف تجاری "لوئیز ویتون" اخیرا جدیدترین مدل کیف زنانه را روانه بازار کرده است. هنوز این کیف در بازارهای اروپایی عرضه نشده است اما آنجلینا جولی ستاره 38 ساله هالیوودی یک نمونه از کیفهای زنانه 3500 دلاری این برند تجاری را در دست دارد و همین مسئله از او یک سوژه خبری ساخته است.
 
 
 
گفته می شود این مدل کیف جدید زنانه قیمتی معادل 3500 دلار دارد که باعث می شود دارنده آن به یک سوژه خبری تبدیل شود. آنجلیناجولی در این رابطه گفته است : من هرگز به دنبال مد و تجملات نبوده ام آنچه باعث شد از این مدل کیف خریداری کنم سادگی و کیفیت بالای جنس آن است. در حال حاضر مدلهای مشابه این کیف با کیفیت پایینتر کپی برداری شده و در سطح بازار جهانی قابل دسترس است. هرکس میتواند یک نمونه از آن داشته باشد و به قدری از نظر ظاهر این نمونه های تقلبی با اصل آن مشابه است که هیچ کس متوجه آن نخواهد شد.


برچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
پیردختر 11 ساله !!! + عکس
پیردختر 11 ساله !!! + عکس
مشاهده بیشتر