ازدواج جنجالی مرتضی پاشایی از زبان پدرش !

ازدواج جنجالی مرتضی پاشایی از زبان پدرش !

صحت ازدواج جنجالی این هنرمند پس از درگذشت او توسط پدرش تایید یا رد؟

 

پس از فوت ناگهاني و تلخ “مرتضي پاشايي” خواننده ي موسيقي پاپ، شايعات زيادي درباره زندگي شخصي و ازدواج مرتضي پاشايي مطرح شد در بسیاری از سایت های خبری تصویری از خانمی که گفته میشد نامزد ” مرتضی پاشایی” است دیده میشد.  اما پدر مرحوم پاشایی در این مورد صحبت هایی داشته اند که در ادامه می خوانید.

 

پدر مرتضي به اين پرسش، اينگونه جواب داده است: مرتضي موسسه موسيقي داشت که تعدادي خانم و آقا در آن مشغول به کار بودند. افرادي بين آنها بودند که علاقه ي زيادي به ازدواج با مرتضي داشتند ولي ازدواجي صورت نگرفت. مادر مرتضي، از بين دختران فاميل و دوستان، چند نفري را انتخاب کرده بود که اگر قسمت شد مرتضي با يکي از آنها ازدواج کند اما وقتي مساله ي بيماري اش پيش آمد و به او اطلاع دادند که بيماري اش مهلک است، ازدواج را جدي نگرفت و به درمان پرداخت. کم کم قضيه ي ازدواجي که همسرم برايش در نظر گرفته بود هم منتفي شد.

 

اما خيلي ها بين کارمندان او بودند که تمايل داشتند با مرتضي ازدواج کنند. حتي در مراسم تشييع و ختم ، افرادي بودند که خود را خواهر يا نامزد مرتضي معرفي مي کردند اما عملا او نه خواهري داشت نه نامزدي. شايد بودند افرادي که تمايل به ازدواج با وي داشتند اما عملا هيچ صحبتي به صورت «جدي» و «رسمي» انجام نشده بود.»

 


مطالب داغ چند روز گذشته
لب گرفتن و رابطه عاشقانه این دختر با کانگورو ! تصاویر 18+
لب گرفتن و رابطه عاشقانه این دختر با کانگورو ! تصاویر 18+
مشاهده بیشتر