لاغری با نازوب

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

باور میکنید این زن سردسته یک باند مخوف باشد! عکس

باور میکنید این زن سردسته یک باند مخوف باشد! عکس

معرفی زنی که به عنوان سرکرده یک باند مواد مخدر می باشد .

 

 

این روزها بازار داغ مواد مخدر در امریکا هر کسی را در خود گرفتار میکند. اخبار عجیب و باورنکردنی مبنی بر دستگیری یک زن 85 ساله اهل تنسی امریکا به جرم خرید و فروش و توزیع مواد مخدر مردم این کشور را بهت زده کرده است.

 

 

به گزارش نازوب و به گفته پلیس محلی “پیرل جونز” 85 ساله از موقعیت مکانی خانه اش که در نزدیکی یک دبیرستان قرار دارد استفاده کرده و بین جوانان و نوجوانان این منطقه مواد مخدر پخش میکرد.

 

 

این زن که یک باند مخوف تهیه و توزیع مواد مخدر راه اندازی کرده بود بعد از مدتی توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد. در جستجوی پلیس از خانه این زن مقدار قابل توجهی از انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

 

 
او خود به مواد مخدر آلوده نیست اما به دلیل کهولت سن از شرایط جسمی خوبی برخوردار نیست و به همین دلیل بعد از پرداخت غرامت 70هزار دلاری از زندان خلاص شد تا زمان حضور در دادگاه بتواند خود را معالجه کند.

 

 

به گفته پلیس این زن پیرترین قاچاقچی امریکا نیست و هنوز کسانی هستند که از او مسن تر بوده و در زمینه قاچاق مواد مخدر فعالیت دارند. در سال 2010 میلادی در فلوریدا یک زن 87 ساله به جرم فروش و توزیع مواد مخدر دستگیر شده و آن زمان به تحمل 18 ماه حبس محکوم شد.

 

 

 


 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
نوازدی با آلت تناسلی 25 ساله ! عکس
نوازدی با آلت تناسلی 25 ساله ! عکس
مشاهده بیشتر