این دختر زبل با 1000 ستاره مشهور جهان عکس دارد

این دختر زبل با 1000 ستاره مشهور جهان عکس دارد
عکس انداختن در کنار ستارگان چه از دنیای هالیوود و چه دنیای سیاست و اقتصاد و هنر کار این دختر جوان است. "ونسا اسکای" روزی 12 ساعت وقت صرف میکند تا بتواند در کنار ستارگان مورد علاقه اش عکس یادگاری بگیرد. او در کنار ستارگانی چون "برد پیت"، "مت دامون"، "جانی دپ" و لیدی گاگا عکس انداخته است.

این دختر 26 ساله می گوید عکس انداختن در کنار ستارهای مشهور مهترین کار زندگی اوست. او که ساکن نیویورک است اکثر اوقات روز خود را در کنار هتلها و استودیو برنامه های تلویزیونی و رادیویی سپری می کند تا بتواند با ستارگان دیدار کرده و با آنها عکس بیاندازد. به همین دلیل وی در میان ستارگان شخصی شناخته شده است.
این سرگرمی عجیب از مادرش به او ارث رسیده است. مادر وی نیز علاقه عجیبی به عکس انداختن در کنار ستاره ها داشت و بعد از مرگش در سال 2007 در اثر حمله قلبی این دختر کار مادرش را ادامه می دهد.
او می گوید اگر چه وقت زیادی در انتظار دیدن یک ستاره تلف می شود اما لذت دیدار از نزدیک با ستارگان و عکس انداختن با آنها ارزش آن را دارد که زمان زیادی به انتظار بگذرد.
 

او اضافه می کند برخی ستارگان مثل لیدی گاگا همیشه ساعاتی را در میان هوادارن خود سپری می کنند و با آنها عکس می اندازند و برخی نیز نظیر "بروس ویلیس" حتی به هواداران خود نگاه نمی کنند.
او تا کنون 10 هزار عکس در کنار هزار ستاره به یادگار انداخته است و بسیاری از ستارگان هالیوودی او را با نام می شناسند. او می گوید در حال حاضر تصمیم دارد سرگرمی عجیب مادرش را همانگونه که او دوست داشت ادامه دهد.
 


 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته