لاغری با نازوب

لاغری با نازوب

خدا

راهنمای اقامت

انتخاب شیک ترین و زیباترین مدل کیف زنانه + عکس

انتخاب شیک ترین و زیباترین مدل کیف زنانه + عکس
انتخاب گران ترین و شیک ترین کیف زنانه. كیفهای تولید شده توسط شركت هرمس بیركین Hermes Birkin و كلی Kelly جزو گرانترین كیفهای موجود در بازار هستند و اغلب با قیمتی بالاتر از 50 هزار دلار به فروش می رسند.
 
به گزارش سایت ناز وب طراحان خانه مد فرانسه French fashion house برای تولید بعضی از گرانترین كیفهای دنیا مشغول به کار هستند و قیمت اعلام شده برای آن ها در حدود 1,980,304 دلار می باشد. بر طبق روزنامه فاینانشال تایمز Financial Times این شركت جهت كمك به تولید مجدد كیف های دستی گران قیمت خود از كمك پیر هاردی Pierre Hardy – جواهر ساز معروف – برخوردار شد. آنها با كمك هم و در طی مدت 2 سال 4 مدل كیف با طرحهای مختلف تولید كردند.
 
یكی از مدلها، یك كیف از طلای خالص با مارك كلی Kelly است كه طوری طراحی كرده كه شبیه پوست تمساح است و بر روی دسته اش 1600 قطعه الماس كار شده است. تولید كننده ای با نام هرمس Hermes كیفی ازطلا با قیمت 2 میلیون دلار تولید می كند.
 
 
انتخاب شیک ترین و زیباترین مدل کیف زنانه + عکس
  
شركت هرمس نمی خواهد كیف هایش خیلی سنگین باشند بنابراین كیفها را در سایزهای كوچك طراحی می كند . به نقل از فاینانشال تایمز اگر چه از این كیفها به عنوان كیف دستی استفاده می شود اما بند این كیف های زنانه مثل یك گردنبند است . در هر صورت آیا كسی برای خرید این كیف كه حتی به اندازه یك كیف پول هم جا ندارد 2 میلیون دلار هزینه خواهد كرد . فكر می كنم باید صبر كرد و دید.
 


برچسبها:

بیوگرافی هنرمندان