مروری برگذشته

فروش عجیب نوعی گوشت بعنوان محبوبترین غذا! عکس کشف جمجمه 900 ساله جادویی و مرموز (عکس) زن عجیبی که پدر و مادرش میمون ها بوده اند!! عکس این هم عجیب و جالب ترین پول های دنیا (عکس) صاحب عجیب ترین خانه ایران (عکس) عکس های بی نظیر هنرمندی که ترانه ها را نقاشی می کند! چشم های عجیب و باورنکردنی دختر 10 ساله (عکس) خنده دار و عجیب ترین وسیله ورزش صورت + (عکس) عجیب و چرک ترین کلکسیون جهانی این مرد+ عکس روش بسیار عجیب طلاق دادن زنان در تاجیکستان! پسر عجیبی که عاشق درد کشیدن است! (عکس) دختر 17 ساله که دارای 7 فرزند است!!! عکس عجیب ترین مرد دنیا با سری وارونه! + عکس 18+ موجودات فضایی در کنار اسکله‌ی نفتی ! عکس پدیده ی عجیب که مردم واشنگتن را شوکه کرد (عکس) استخوان های عجیب و دیدنی دیو یک چشم + (عکس) عجیب ترین مراسم های روز مادر در دنیا ! عکس های قبیله ی آدم‌خوار در هند عکس های عجیب ترین و درعین حال زیباترین ساحل دنیا زنی که به طور باورنکردنی 50 سال جوان شد (عکس)
  • ناز وب
  • دیدنی
  • خواندنی
  • مدل لباس
  • سبک زندگی
  • آشپزی
  • گردشگری
  • پزشکی

بازیگران معروفی که گیاهخوار هستند !!(+تصاویر)

بازیگران معروفی که گیاهخوار هستند !!(+تصاویر)
در این مطلب که توسط سایت نازوب ارائه شده شما با بازیگران گیاهخوار و حامی حقوق حیوانات آشنا می شوید :
 
راسل برند:
کمدین مشهور، راسل برند، از ۱۴ سالگی گیاهخوار شده است. او می گوید: ” با وجود اینکه من مواد مخدر مصرف می کنم اما به گیاهخواری پایبند می مانم؛ من باید هروئین مصرف کنم اما نباید همبرگر بخورم!” با توجه به گزارشات بدست آمده، همسر سابق برند، کتی پری خواننده، نیز برای اینکه دل برند را به دست آورد و او را شاد کند دو سال پیش خوردن گوشت را ترک کرد. گرچه خیلی برایش سخت بود که گوشت را از رژیم غذایی اش حذف کند.
 
کریستین بل:
کریستین بل، بازیگر مشهور هالیوود، بیش از ۱۶ سال گیاهخوار بوده است. او در سال ۲۰۱۰ در مصاحبه اش با یکی از سایت های خبری گفت: ” زمانیکه بچه بودم خصوصیات متغییر و به خصوصی داشتم. یکی از آنها این بود که من دوست نداشتم گوشت بخورم؛ دوست نداشتم گوشت را بجوم؛ دوست نداشتم آن را بچشم یا بو کنم؛ و به همین دلیل اصلاً گوشت نمی خوردم. من از کمتر بچه هایی بودم که واقعاً عاشق میوه و سبزیجات بودم.”
 
پائول مک کارنتی:
این خواننده درنامه ای به نخست وزیر هند از وی خواست تا روزی را به زندگی عاری از گوشت اختصاص دهد و آن را روز ملی گیاهخواران نامگذاری کند.
 
کری آندروود:
خواننده ای که از ۱۳ سالگی گیاهخوار شد! زمانیکه او متوجه شد که چه بلایی بر سر حیوانات مزرعه خانواده اش می آید، یک گیاهخوار شد.
 
برد پیت:
در این سال ها بازیگر مشهور هالیوود، برد پیت نیز گیاهخوار شده است.
 
آلیسیا سیلور استون:
ایران ناز، ستاره هالیوود، آلیسیا سیلور استون در وب سایتش نوشته است: زمانیکه یک استیک می بینم، احساس ناراحتی و بیماری می کنم چون الان برای سگم و گاو ها ارزش خاصی قائل هستم. ۱۰ سال است که من گیاهخوار شده ام و این بهترین و سودمندترین تصمیمی است که تا کنون گرفته ام!

جالب است بدانید اغلب این هنرمندان مدافع حقوق حیوانات هستند و حتی از لباس های پشمی، چرمی و یا خز دار استفاده نمی کنند.

تازه ترین ها
پربیننده های هفته
پربیننده های ماه

عکس های دیدنی و جالب

اس ام اس و جوک های جدید