مروری برگذشته

وقتی به جای آدم ها سگ ها خالکوبی می کنند! طنز خنده دارترین جوک های جدید روش های آزار و اذیت کردن دیگران ( آخر خنده) دستگیری افرادی که عمل پیشگیری از بارداری انجام دهند! طنز انشای دانش آموز دبستانی (آخر خنده) طنز چگونه خواهر شوهر را از خانه بیرون کنیم! آخر خنده اعترافات بسیار خنده دار و طنز (2) طنز نوشته های خنده دار ایرانی (1) رفتار پسرها در دانشگاه از ترم اول تا آخر + تصویر طنز جالب و تصویری عاشق شدن ابرها!! فرق ایران و دنیا (طنز باحال) آخه اینم فک و فامیل ما داریم…! آدم دیوار گاز بگیره اما ضایع نشه !! طنز با حال تفاوت بسیار خنده دار تفکر دانشجویان جدید و ترم آخری هدف دخترها و پسرها از ادامه تحصیل!  طنز تصویری کاش یه خواستگار بیاد که … طنز با حال طنز، روش های خنده دار حالگیری دخترها از پسرها طنز، خنده دارترین واژه ها برای فست فود ترفندهای ماهرانه دخترهای امروزی به پسرها عبور رستم از خوان، خریدهای بازار! طنز تصویری باحال
  • ناز وب
  • دیدنی
  • خواندنی
  • مدل لباس
  • سبک زندگی
  • آشپزی
  • گردشگری
  • پزشکی

بازیگران معروفی که گیاهخوار هستند !!(+تصاویر)

بازیگران معروفی که گیاهخوار هستند !!(+تصاویر)
در این مطلب که توسط سایت نازوب ارائه شده شما با بازیگران گیاهخوار و حامی حقوق حیوانات آشنا می شوید :
 
راسل برند:
کمدین مشهور، راسل برند، از ۱۴ سالگی گیاهخوار شده است. او می گوید: ” با وجود اینکه من مواد مخدر مصرف می کنم اما به گیاهخواری پایبند می مانم؛ من باید هروئین مصرف کنم اما نباید همبرگر بخورم!” با توجه به گزارشات بدست آمده، همسر سابق برند، کتی پری خواننده، نیز برای اینکه دل برند را به دست آورد و او را شاد کند دو سال پیش خوردن گوشت را ترک کرد. گرچه خیلی برایش سخت بود که گوشت را از رژیم غذایی اش حذف کند.
 
کریستین بل:
کریستین بل، بازیگر مشهور هالیوود، بیش از ۱۶ سال گیاهخوار بوده است. او در سال ۲۰۱۰ در مصاحبه اش با یکی از سایت های خبری گفت: ” زمانیکه بچه بودم خصوصیات متغییر و به خصوصی داشتم. یکی از آنها این بود که من دوست نداشتم گوشت بخورم؛ دوست نداشتم گوشت را بجوم؛ دوست نداشتم آن را بچشم یا بو کنم؛ و به همین دلیل اصلاً گوشت نمی خوردم. من از کمتر بچه هایی بودم که واقعاً عاشق میوه و سبزیجات بودم.”
 
پائول مک کارنتی:
این خواننده درنامه ای به نخست وزیر هند از وی خواست تا روزی را به زندگی عاری از گوشت اختصاص دهد و آن را روز ملی گیاهخواران نامگذاری کند.
 
کری آندروود:
خواننده ای که از ۱۳ سالگی گیاهخوار شد! زمانیکه او متوجه شد که چه بلایی بر سر حیوانات مزرعه خانواده اش می آید، یک گیاهخوار شد.
 
برد پیت:
در این سال ها بازیگر مشهور هالیوود، برد پیت نیز گیاهخوار شده است.
 
آلیسیا سیلور استون:
ایران ناز، ستاره هالیوود، آلیسیا سیلور استون در وب سایتش نوشته است: زمانیکه یک استیک می بینم، احساس ناراحتی و بیماری می کنم چون الان برای سگم و گاو ها ارزش خاصی قائل هستم. ۱۰ سال است که من گیاهخوار شده ام و این بهترین و سودمندترین تصمیمی است که تا کنون گرفته ام!

جالب است بدانید اغلب این هنرمندان مدافع حقوق حیوانات هستند و حتی از لباس های پشمی، چرمی و یا خز دار استفاده نمی کنند.

تازه ترین ها
پربیننده های هفته
پربیننده های ماه

عکس های دیدنی و جالب

اس ام اس و جوک های جدید