مروری برگذشته

روسری تو بیار جلو خواهر!! شعر طنز طنز متفاوت و جالب جدایی نادر از سیمین (تصویری) طنز تصویری پشت کنکوری، قبل وبعد از آزمون طنازی ایرونی جماعت (طنز تصویری باحال) آگهی ازدواج بسیار خنده دار یک جوان ایرانی (تصویر) داستان طنز خیلی با حال و خنده دار نقش بسیار خنده دار سرنشینان در ماشین ما ایرانی ها قیافه آقا پسرها وقتی دیدنیه که … (آخر خنده) اعترافات بسیار خنده دار و طنز (2) طنز با حال، زرنگ بازی پسرها درخواستگاری بیچاره این کارمندان  واقعیت یا شعر خنده دار طنز روش های جالب مخ زنی در کشورهای مختلف آرایش یانوان در سال 3000 (تصویر متحرک) روش های سادیسمی کردن آقایان! طنز بابا اتی قهوه تلخ مدیر تیم ملی شد !! همایش زنانه با عنوان عاشقانه زندگی کنید/ فقط بخند آقایان، اینگونه همسر خود  را دیوانه کنید! طنزخنده دار حلال، اما مراقب باشید کدام قسمت را میخورید! (طنز) خالی بندی های دخترانه (با حال ترین طنز موجود) ختنه کنان به روش سنتی (طنز تصویری)
  • ناز وب
  • دیدنی
  • خواندنی
  • مدل لباس
  • سبک زندگی
  • آشپزی
  • گردشگری
  • پزشکی

جدیدترین و زیباترین مدل های کوتاهی موهای زنانه

جدیدترین و زیباترین مدل های کوتاهی موهای زنانه
با دیدن این تصاویر جدید از مدل و رنگ موی سال می توانید حدس بزنید کدام مدل و رنگ مو برای شما مناسب تر است.
انتخاب یکی از این مدلها و انجام آن نزد آرایشگر حرفه ایتان شاید تغییری کوچک و موقت در چهره و ظاهر شما ایجاد کند اما می تواند با ایجاد تنوعی نو و جدید در  شادابی  روحیه ی شما تاثیر داشته باشد که گاهی یک تغییر کوچک انگیزه ای بزرگ می آفریند .
 
1- کوتاهی  شلوغ تا زیر گوش و  پایین گردن که این مدل با تیغ زده خواهد شد و یا با قیچی پتاژ میشود و برای زیبا تر دیده شدن تمام قسمتهای میانی از رو سشوار میشوند و اطراف سر از زیر :
 
هم میشود اطراف سر را روی گوشها و پشت گردن ریخت و هم به سمت پشت گوش و بالای گردن مایل کرد :
 
 
اگر همه ی موها دراین مدل شلوغ و زیبا از زیر سشوار کشیده شوند هم زیبا و شیک است :
 
 برای موهای لخت و کم پشت تر هم  در اندازه ای بلندتر پتاژ خواهد شد :
 
و متفاوت تر اینکه یکطرف گوش بلندتر باشد با هایلایتی مسی :
 
2- مدل کوتاهیهای تیفوسی و یا یکی دوسانتی سال قبل که نحوه ی درست شدنشان عوض شده به طوری که موها به جای اینکه با چسب مو یا ژل تار تار و شاخه ای درست شوند دسته ای حالت داده می شوند :
 
 
 
 
3- در مدلهای بلندتر بنام عروسکی اما متفاوت تر :
 
 
4- فانتزی یکدستی که تنها روی گونه ها تا زیر گوش بلندتر است و در قسمت پشت سر کامل با تیغ خورد میشود، این مدل کج تا روی یک چشم سشوار شود بسیار شیک است :
 
 
 5- پشت سر و دو طرف کوتاه آلمانی، در قسمت بالا و جلوی سر بلند و خورد تا روی ابرو مایل که البته کج و به یک سمت صورت درست شود شیکتر است:
 
 
تازه ترین ها
پربیننده های هفته
پربیننده های ماه

دانستنی های زناشویی

عکس های دیدنی و جالب

اس ام اس و جوک های جدید