محبوب ترین گربه دنیا 35 ساله شد! تصاویروفاداری باورنکردنی سگی به جفت نابینایش! + عکسپسر بچه ای که توسط عقاب شکار شد !! + تصاویررابطه جنسی این زوج جوان مقابل چشم مردم /تصاویرلو رفتن عجیب مجرمان جنسی در چشم قربانیان!! عکسزن عجیبی که هر چه پیر می شود زیباتر میشود! عکسعجیب ترین روش قاچاق مواد مخدر توسط این زن/ عکسمردی که صاحب بهترین شغل جهان است + عکستعجب همه از علاقه شدید پیرزن 104 ساله به... عکسجنجالی ترین خیانت های هالیوودی + تصاویرزیباترین دختر شایسته ایران زمین در سال 1346! عکستجاوز جنسی به دختر18ساله دانشجو در بوشهر(عکس)تبلیغ محرک جنسی زنانه در یک روزنامه!!مرد معروف بعد از مرگش مشخص شد زن بوده! عکسزنان با خیال راحت شلوار بپوشند !! (عکس)گنده و چاق ترین گربه جهان را هم ببینید! wowبزرگترین عمارت لوکس و زیبا به شکل گیتار! + تصاویرمسخره ترین زندگی 25 ساله زن آلمانی !!اقدام بی شرمانه این کارگر با دختر 18 ساله (عکس)حضور عجیب یک خبرنگار برهنه در مراسم اسکار! تصاویراولین ملکه زیبایی و مانکن معروف ایرانی (+عکس)جنجال ازدواج دو همجنس باز برای اولین بار+عکسوحشت میلیاردها نفر از این موجود + عکس
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

جدیدترین و زیباترین مدل های کوتاهی موهای زنانه
جدیدترین و زیباترین مدل های کوتاهی موهای زنانه
با دیدن این تصاویر جدید از مدل و رنگ موی سال می توانید حدس بزنید کدام مدل و رنگ مو برای شما مناسب تر است.

انتخاب یکی از این مدلها و انجام آن نزد آرایشگر حرفه ایتان شاید تغییری کوچک و موقت در چهره و ظاهر شما ایجاد کند اما می تواند با ایجاد تنوعی نو و جدید در  شادابی  روحیه ی شما تاثیر داشته باشد که گاهی یک تغییر کوچک انگیزه ای بزرگ می آفریند .
 
1- کوتاهی  شلوغ تا زیر گوش و  پایین گردن که این مدل با تیغ زده خواهد شد و یا با قیچی پتاژ میشود و برای زیبا تر دیده شدن تمام قسمتهای میانی از رو سشوار میشوند و اطراف سر از زیر :
 

هم میشود اطراف سر را روی گوشها و پشت گردن ریخت و هم به سمت پشت گوش و بالای گردن مایل کرد :
 
 

اگر همه ی موها دراین مدل شلوغ و زیبا از زیر سشوار کشیده شوند هم زیبا و شیک است :
 

 برای موهای لخت و کم پشت تر هم  در اندازه ای بلندتر پتاژ خواهد شد :
 

و متفاوت تر اینکه یکطرف گوش بلندتر باشد با هایلایتی مسی :
 

2- مدل کوتاهیهای تیفوسی و یا یکی دوسانتی سال قبل که نحوه ی درست شدنشان عوض شده به طوری که موها به جای اینکه با چسب مو یا ژل تار تار و شاخه ای درست شوند دسته ای حالت داده می شوند :
 
 
 
 

3- در مدلهای بلندتر بنام عروسکی اما متفاوت تر :
 
 

4- فانتزی یکدستی که تنها روی گونه ها تا زیر گوش بلندتر است و در قسمت پشت سر کامل با تیغ خورد میشود، این مدل کج تا روی یک چشم سشوار شود بسیار شیک است :
 
 

 5- پشت سر و دو طرف کوتاه آلمانی، در قسمت بالا و جلوی سر بلند و خورد تا روی ابرو مایل که البته کج و به یک سمت صورت درست شود شیکتر است:
 
 
تعداد نمایش ۲۴۸۹ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :