مکان تبلیغ شما

عکس های دیدنی

عکس های خفن و جالب از حیوانات کشف شده دیدنی ترین رنگین کمان های دنیا (لذت دیدن را از دست ندهید خفن ترین نقاشیهای کشیده شده توسط پسر17 ساله عکس های دیدنی انتخاب زیباترین دختران عراق عکس های عجیب ترین مدل موهای حیرت انگیز تصویری ناب از جشن تولد مظفر الدین شاه قاجار (عکس) زنی زیبا که می خواهد چاق ترین زن دنیا باشد (عکس) فرهنگ دیدنی رانندگی در 50 سال قبل در امریکا! تصویر عکس های مانکن جذابی که در ایتالیا و ایران فعالیت میکند نظم دیوانه کننده و دیدنی چینی ها !! عکس های جالب و دیدنی از مراسم یک سوپر واقعی! عکس های دیدنی از شکار لحظه های بی نظیر حیوانات عکسی دیدنی از خفن ترین کار یک مرتاض هندی!! خوش آشام ترین های دنیا عکس های باورنکردنی عکس هایی از نقاشی های بی نظیر و دیدنی پشتک زدن در عمق کم استخر(تصویر متحرک) عکس های دیدنی و بسیار جالب (40) به نظر شما این جا کجاست؟!! عکس هایی از 11 چهره مرموز و عجیب در ورزشگاه! عکس های دیدنی ترفند جالب یک شعبده باز!! اگه تاحالا داخل خانه خدا را ندیده اید ببینید (تصویر)

جدیدترین و زیباترین مدل های کوتاهی موهای زنانه

جدیدترین و زیباترین مدل های کوتاهی موهای زنانه
با دیدن این تصاویر جدید از مدل و رنگ موی سال می توانید حدس بزنید کدام مدل و رنگ مو برای شما مناسب تر است.
انتخاب یکی از این مدلها و انجام آن نزد آرایشگر حرفه ایتان شاید تغییری کوچک و موقت در چهره و ظاهر شما ایجاد کند اما می تواند با ایجاد تنوعی نو و جدید در  شادابی  روحیه ی شما تاثیر داشته باشد که گاهی یک تغییر کوچک انگیزه ای بزرگ می آفریند .
 
1- کوتاهی  شلوغ تا زیر گوش و  پایین گردن که این مدل با تیغ زده خواهد شد و یا با قیچی پتاژ میشود و برای زیبا تر دیده شدن تمام قسمتهای میانی از رو سشوار میشوند و اطراف سر از زیر :
 
هم میشود اطراف سر را روی گوشها و پشت گردن ریخت و هم به سمت پشت گوش و بالای گردن مایل کرد :
 
 
اگر همه ی موها دراین مدل شلوغ و زیبا از زیر سشوار کشیده شوند هم زیبا و شیک است :
 
 برای موهای لخت و کم پشت تر هم  در اندازه ای بلندتر پتاژ خواهد شد :
 
و متفاوت تر اینکه یکطرف گوش بلندتر باشد با هایلایتی مسی :
 
2- مدل کوتاهیهای تیفوسی و یا یکی دوسانتی سال قبل که نحوه ی درست شدنشان عوض شده به طوری که موها به جای اینکه با چسب مو یا ژل تار تار و شاخه ای درست شوند دسته ای حالت داده می شوند :
 
 
 
 
3- در مدلهای بلندتر بنام عروسکی اما متفاوت تر :
 
 
4- فانتزی یکدستی که تنها روی گونه ها تا زیر گوش بلندتر است و در قسمت پشت سر کامل با تیغ خورد میشود، این مدل کج تا روی یک چشم سشوار شود بسیار شیک است :
 
 
 5- پشت سر و دو طرف کوتاه آلمانی، در قسمت بالا و جلوی سر بلند و خورد تا روی ابرو مایل که البته کج و به یک سمت صورت درست شود شیکتر است:
 
 

تازه های امروز
پربیننده ترین نازوب

عکس های دیدنی و جالب

مطالب خواندنی و جالب

عکس هایی از مدل تابلو فرش های زیبا اشتباهات مهم در فریز کردن مواد غذایی آموزش تصویری دوخت انواع یقه سرخود روش پاک کردن لکه چسب قطره ای مدرن و شیک ترین مدل پرده های سالن پذیرایی دکوراسیون مدرن و چوبیسم آشپزخانه جدیدترین مدل مبلمان راحتی و شیک خصلت های بدی که شما را موفق تر می کند ! نکته های مهم خرید گوشت با کیفیت علائم و ریشه افسردگی در نوجوانان چرا بعضی افراد همیشه شاد هستند تزئین و چیدمان وسایل شب بله برون