راه های پیش بینی کچل شدن !

راه های پیش بینی کچل شدن !

برای کچل و طاس نشدن از هم اکنون به فکر ریزش موهای خود باشید.

 

 

بسیاری از مردان هستند که با سر طاس خیلی خوش تیپ به نظر می رسند و طاسی الزاما” چیز بدی نیست.اما مردهای بسیاری وجود دارند که به موهایشان علاقه زیادی دارند و بسیاری از آنها ، وقتی متوجه می شوند که در حال از دست دادن موهای با ارزش خود هستند ،مضطرب می شوند وعرق سرد روی پیشانی آنها می نشیند. بنا بر این اگر کنجکاوید که بدانید احتمال طاسی در شما چقدر است ، این مقاله را بخوانید و سرنوشتتان را پیش بینی کنید.

 
دستورالعمل:
 
۱ به پدرتان نگاه کنید – اگرچه پیش بینی کردن الگوی طاسی مردان که نوعی ریزش موی ژنتیکی است گاهی اوقات ممکن است کار سختی باشد اما معمولا” از الگوهای مشخصی پیروی می کند .اگر پدری دارید که طاس است یا در حال طاس شدن است ، می توانید پیش بینی کنید که وقتی پیر تر شدید خط رویش موی شما به چه شکل است.

 
۲ به موهای خودتان با دقت نگاه کنید – نشانه های الگوی طاسی مردان هر چقدر زودتر در موهای شما پدیدار شود ، احتمال اینکه زودتر طاس شوید ، بیشتر می شود. وقت عقب رفت ، خط رویش مو و نشانه های طاسی در سن ۱۸ سالگی با مشاهده این علائم در سن ۳۵ سالگی دو موضوع کاملا” متفاوت است و نتیجه آن هم متفاوت است.

 
۳ عکسهای خانوادگی خود را نگاه کنید – بله شجرنامه خانوادگی شما به پیش بینی سرنوشت موهایتان کمک می کند.اگر هم یک نفر از خانواده مادر شما(مثل دایی) و هم یک نفر از طرف خانواده پدرتان(مثل عمو) طاس است احتمال طاسی شما بیشتر می شود.اگر همه عموها ، دایی ها و پدر بزرگهای پدری و مادری شما طاس هستند و پدر و برادرهای بزرگتان هم طاس هستند ، تا زمانیکه مو دارید از آن لذت ببرید زیرا مطمئنا” شما هم طاس می شوید.

 
۴ نوع موهای خود را بررسی کنید – اگرچه هنوز از لحاظ علمی ثابت نشده است که برخی از انواع موها بیشتر از سایرین مستعد ریزش هستند اماپدیده طاسی در میان کسانی که موهای نرمتر و باریکتری دارند بیشتر از افرادی است که تار موهای درشت و مجعد دارند .


 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته