چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

چگونگی آرایش زیبای مو برای مهمانی

چگونگی آرایش زیبای مو برای مهمانی
نازوب: وقتی به یک مهمانی دعوت می ‌شوید، چگونه موها‌یتان را آرایش می‌ کنید؟
 آیا به آرایشگاه می ‌روید و کلی پول را فدای آرایش موهایتان می ‌کنید، یا با بابلیس، آنها را فر می ‌دهید و یا باد داغ سشوار را برای صاف کردن موهایتان انتخاب می ‌کنید؟
 
اگر سشوار را برای حالت دادن و یا صاف کردن موها انتخاب می کنید تنها با توجه داشتن به چند نکته ی ساده می توانید آنها را حجیم و پرپشت تر و براق نشان دهید به طوری که موهایتان کاملا برق بیفتد:
1-برس ‌های فلزی برای سشوار کشیدن مناسب ‌ترین هستند و بهترین شکل را به موهایتان خواهند داد.
2-هنگام استفاده از سشوار، آن را روی موهایتان حرکت دهید و یکجا نگه ندارید، زیرا حرارت ثابت سشوار به موهایتان‌ آسیب خواهد زد.

3-تلاش کنید سرهای مخصوص پخش ‌کننده حرارت و باد را سر دهانه سشوارتان وصل کنید تا حرارت بر سطح موهایتان پخش شود، به ویژه اگر موهایتان مجعد است، استفاده از این سرها سبب می ‌شود آنها شکل و فرم دلخواه را به دست آورند. گرچه استفاده از سرهای ویژه، زمان سشوار کشیدن را طولانی ‌تر خواهد کرد.

 
4-اگر می ‌خواهید پس از سشوار کشیدن موهایتان برق بیفتد، از باد گرم سشوار استفاده کنید. هر چه بیشتر از باد سشوار و برس روی یک بخش از موهایتان استفاده کنید، موهایتان بیشتر برق می ‌افتند، ولی در این صورت امکان صدمه دیدن موهایتان در اثر باد داغ سشوار نیز افزایش می ‌یابد که اگر این کاربا فاصله انجام شود کمتر آنها را دچار مشکل می کند.

5-موهایتان را به دور برس بپچید و در حالی که سشوار را روی آنها گرفته ‌اید، به آرامی ‌موها را از برس باز کنید. برای این که موهایتان کمتر آسیب  ببینند، بهتر است سر مخصوص پخش حرارت و باد سشوار را بر سر لوله آن نصب کنید.

6-برای این که ساقه موهایتان در اثر باد سرد سشوار نسوزد، پس از سشوار کشیدن هر بخش از موهایتان، چند ثانیه صبر کنید تا آن بخش از آنها خنک شود. سپس دوباره کار خود را تکرار کنید.

7-اگر دوست دارید موهایتان حجم پیدا کنند، بخش کوچک از موهایتان را انتخاب کنید. آن بخش را دور برسهایی که به نسبت اندازه ی مو بزرگتر باشند بپیچید و خلاف جهت ریشه موهایتان بکشید. هم‌ زمان سشوار را هم روی آن بگیرید.


زیباسرای ناز وب مد و زیبایی

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
عکس های شوکه کننده باربی واقعی جهان همراه با خانواده منتشر شد
عکس های شوکه کننده باربی واقعی جهان همراه با خانواده منتشر شد
مشاهده بیشتر