دختردار شدن خانواده ای بعد از 150 سال!! (+عکس)مرگ مشهورترین خانم براثر کارهای خطرناک! +عکسکشوری که دختر پسرها حق عاشق شدن را ندارندصحنه ای بسیار ترسناک و فراموش نشدنی!حقایق جالب در مورد زیباترین دختر هالیوود (عکس)فرار عجیب یک پزشک و خانواده اش در عدرا+‌ عکسسوژه شدن اسم عجیب بچه کیم کارداشیان!!پسری که روی سرش شاخ های واقعی دارد !(عکس)انتخاب عاشقانه ترین رمان انگلیسی تن فروشی دختر 18 ساله برای نجات مادرش / عکسشوکه شدن همه از زن برهنه ای در مترو! (عکس)دهکده ای زیبا که به تفریحگاه دختران تبدیل شد! عکساین دختر با بیماری عجیبیش تبدیل به مانکن شد!شادی جالب مهاجم لیورپول+ (عکس)مسابقه رقص هیپ هاپ دختران ایرانی در تهران (عکس)بلایی که این پسر سر این دختر زیبا آورد (عکس 18 +)بوسه ای که زیبای خفته را عاشق پرنس کرد (عکس)روش بسیار عجیب طلاق دادن زنان در تاجیکستان!این دختر با دریافت پول با شما دوست میشود +عکسدختر 3 ساله ای که نفس کشیدن بلد نیست!! عکس اعتراض جدید دختران جوان به بردگی جنسی! عکس خانم جذاب و بازیگر معروف بدون هیچ عمل زیبایی عکسرکورد زنی با آتش زدن شوهر ! (عکس)
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

رنگ موی مناسب برای پوست های سفید
رنگ موی مناسب برای پوست های سفید

نازوب : سوال کاربر:
من برای بار اول است که می خواهم موهایم را رنگ کنم اما نمی دونم که چه رنگی باید بذارم. پوستم سفید و سنم هم 21 می باشد لازم به ذکر است اطرافیان به من گفتند که رنگ عسلی بذارم اما نمی دونم اگر برم آرایشگاه می تونه این رنگ رو خوب در بیاره یا اینکه خودم رنگ رو بخرم؟

نازوب برای پاسخ به سوال کاربر:
دوست عزیز رنگ عسلی به دلیل باز تاب نارنجی که داره خیلی مناسب پوست سفید نیست من به شما پیشنهاد می کنم رنگ شکلاتی یا فندقی رو امتحان کنید حتما اگر به سالن مطمئن که آرایشگر متخصص دارد مراجعه کنید نتیجه خوبی خواهید گرفت .
تعداد نمایش ۱۲۱۶ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :