دختر ترسناکی با عنوان فاحشه بلسن!/ عکسوقتی آنجلینا جولی بدجنس می شود!! عکسمسلمان شدن این مانکن مالزیایی سوژه جهان شدبرقراری رابطه جنسی به روش یک زن روانی!+ عکسآموزش رمزگشایی جالب انگشت متعلق به حلقهدختر 3 ساله ای که نفس کشیدن بلد نیست!! عکستنها زنی که تمام مردهای دنیا از او میترسند!!عکسکوتاه قدترین زن جهان با 22 سال سن و 69 سانت قدجوان زشتی که رکورد جراحی زیبایی را شکست! عکسمردی که پوست صورتش را به حراج گذاشت!! عکساین دختر زبل با 1000 ستاره مشهور جهان عکس داردازدواج مدیر عامل فیس بوک با دختر 27 ساله +عکسشما می توانید سن این خانم را حدس بزنید؟احمقانه و مسخره ترین ازدواج این زن را ببینیدجنجال خودکشی یک زوج برای فرار از قسط خانه! عکسجالب ترین متن های کارت عروسیدختر زیبای قلب طلای هالیوود کیست ؟! عکسخانم جذابی که دیگر قرار نیست پیر شود! عکساین زن شوهرش را اجاره می دهد ! عکسشباهت دختر بی ادب روس به هیلتون !! +عکس تجاوز گروهی به این دختر، نتیجه اشتباه پلیس/ تصاویراخراج این دختر از مدرسه بخاطر رنگ موهایش (عکس)جذاب ترین و اولین زن راننده مترو در امارات + تصاویر
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

رنگ موی مناسب برای پوست های سفید
رنگ موی مناسب برای پوست های سفید

نازوب : سوال کاربر:
من برای بار اول است که می خواهم موهایم را رنگ کنم اما نمی دونم که چه رنگی باید بذارم. پوستم سفید و سنم هم 21 می باشد لازم به ذکر است اطرافیان به من گفتند که رنگ عسلی بذارم اما نمی دونم اگر برم آرایشگاه می تونه این رنگ رو خوب در بیاره یا اینکه خودم رنگ رو بخرم؟

نازوب برای پاسخ به سوال کاربر:
دوست عزیز رنگ عسلی به دلیل باز تاب نارنجی که داره خیلی مناسب پوست سفید نیست من به شما پیشنهاد می کنم رنگ شکلاتی یا فندقی رو امتحان کنید حتما اگر به سالن مطمئن که آرایشگر متخصص دارد مراجعه کنید نتیجه خوبی خواهید گرفت .
تعداد نمایش ۱۲۳۳ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :