زنی که با خندیدن به خواب عمیق می رود!!! (عکس)ترس خانم بازیگر از سینه های بزرگ و عجیب خود!تصاویرتست هوش جالب دختر جذابی که قادر است ماشینها را ناپدید کند!عکس حضور سالومه (سالی تاک) در صدا و سیما!! عکسمراسم ازدواج همجنس بازان وهابی! (عکس)شهیدی که عکس یک زن بر بدنش خالکوبی شده بود !!نکاتی بسیار خواندنی از پادشاهی با 700 زن ..دختری 24 ساله با استعدادی متفاوت و ویژه / عکستغییر شگفت انگیز یک زوج همه را متعجب کرد + عکسکوتاه قد ترین الاغ جهان!! عکستفاوت های جالب دیدن رنگ ها در آقایان و خانم هادختری 17 ساله با طولانی ترین خواب در جهان !!ازدواج مدیر عامل فیس بوک با دختر 27 ساله +عکستازه دامادی که همسرش را دار زد!!دختر جذابی که با قد بلندش در ایران سوژه شد (عکس)خوش تیپ ترین جنازه دنیا !! + عکسچگونه دختران مجرد را تشخیص دهیم !!؟ انتشار عکس برهنه خواهر رونالدو در یک مجله (عکس)این دختر جذاب زیباترین لبخند دنیا را دارد (عکس)کادوی بسیار جالب تولد احسان علیخانی به خودش!!عقل یا بخت؟این زندگی گذراست...(+ عکس) حتما ببینید
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

آشنایی با فانتزیهای جنسی مردان
آشنایی با فانتزیهای جنسی مردان
فانتیز چیست:
 
هر انسانی برای رسیدن به ارضای روحی و روانی، تفكراتی در سر دارد كه همان تفكرات جنسی می باشد. این تفكرات جنسی یا همان فانتیزی های جنسی كاملا متفاوت از شخصیت برونی افراد است  كه در زیر به آن ها اشاره می كنیم:

تعریف فانتیزهای جنسی:

به اعمال و رفتاری كه  در مورد رابطه جنسی در ذهن افراد شكل می گیرد كه بیشتر جنبه روانی دارد فانتیزهای جنسی یا در اصطلاح علم سكسولوژی، فتیش گفته می شود  كه در افراد مختلف متفاوت می باشد؛ به عبارتی  تفكراتی  كه مردان و زنان  را تحریك می كند و در رابطه جنسی به دنبال رفع نیاز آن می باشند.

به عنوان مثال، برخی مردان از موی بلند همسر خود لذت می برند و تحریك می شوند، این در حالیست كه شاید موی بلند اصلا برای مردی دیگر جلب توجه نكند چه برسه به اینكه تحریك بشود. برخی مردان از حرف زدن با زنان لذت برده و تحریك می شوند، برخی با دیدن رژ لب، لاك ناخن و ... تحریك می شوند، برخی با دیدن پاهای زنان، جوراب های زنان و یا لباس های زیر آن ها تحریك می شوند و ...  كه شاید مردی دیگر در مورد این موارد بی تفاوت باشد.

شاید پوشیدن شلوار كوتاه (برمودائی) برای زنان طبیعی باشد، شاید پوشیدن سندل طبیعی باشد، اما برای چه با اینگونه پوشش ها مقابله می شود؟ برای اینكه شاید برخی مردان نسبت به آن قسمتی از پای شما یا بدن شما كه پیداست بی تفاوت باشند و با این مسئله عادی برخورد كنند اما در خیلی افراد دیگر باعث تحریك شدن و ایجاد تفكرات جنسی می گردد كه البته متاسفانه زمینه اكثر تجاوزات همین مسئله می باشد. خیلی زنان از تفكرات جنسی مردان آنچه كه باعث تحریك شدن آن ها می شود بی اطلاعند، یعنی فكر می كنند فقط بدن برهنه آن ها باعث تحریك مردان می شود كه این نا صحیح است، چرا كه همانطور كه در بالا به آن اشاره كردیم شاید كوچكترین چیزی از زنان باعث تحریك مردی شود، البته در تمامی مردان صادق نمی باشد.

تا حدود زیادی فتیش در رابطه جنسی در مورد همه افراد وجود دارد اما متفاوت است و ربطی به شخصیت طرف ندارد. به عنوان مثال شاید مردی از دیدن پاهای زن خود تحریك شود و اینقدر كه از دیدن پاهای وی تحریك می شود از دیدن ناحیه جنسی وی تحریك نشود و با انجام اعمالی مثل بوسیدن و یا لیسیدن پای همسر خود ارضا شود (ارضا روانی)، این در حالیست كه اگر شما این شخص را بیرون ببینید فكر می كنید از نظر غریزه جنسی مردیست سرد. فتیش انواع گوناگون دارد؛ شاید انجام عملی برای شما چندش آور باشد اما از نظر زوجی یك نیاز باشد.

فتیش بیمار گونه چیست؟

زمانی كه رابطه جنسی منحصرا به یك عمل در یك زمان و در یك مكان معطوف می شود فتیش بیمار گونه گویند؛ به عنوان مثال فرد فقط در حمام ارضا می شود و به هیچ وجه در بستر ارضا نمی شود.

كلا رفتارهای مشتركی كه باعث لذت بیشتر جنسی مردان می شود را به طور اختصار در زیر اشاره می كنیم:

... به كاربردن حرف های تحریك آمیز به تنهایی پاسخگو نمی باشد، شیوه بیان آن ها نیز باید با لحن آرام و شكیل باشد؛

... نوع پوشش، برخی زنان بر این باورند كه اگر تمام پوشش های خو را از تن در بیاورند مردان زود تر تحریك می شوند، اما معمولا اگر بخش هایی از بدن نمایان باشد، عطش جنسی مردان بیشتر می شود؛

... آرایش و زیبایی، برخی زنان وقتی قرار است برای خرید، كلاس، مهمانی و ... به بیرون بروند شاید دو ساعت اقدام به آرایش كردن و انتخاب لباس و عطر مناسب می كنند، این در حالیست كه وقتی نوبت به همسر خود می رسد به زور در خانه آرایش می كنند. این رفتار به علت عادت کردن افراد می باشد و ناصحیح است.

... انجام حركات تحریك آمیز و ... ، تمامی این ها صرفا به منظور تحریك شوهر خود بود، اما در رابطه جنسی آنچه كه باید در نظر داشته باشیم این است كه طرف مقابل ما یك ماشین برای ارضا كردن نیاز جنسی ما نمی باشد. رابطه جنسی یك رابطه دو طرفه می باشد؛ از خودگذشتگی در سایر روابط زناشوئی و رابطه جنسی فراموش نشود.

در این رابطه مردان از یک سری اعمال فیزیكی به ارضای جنسی خواهند رسید، اما ارضای روحی و روانی را فراموش نكنیم. اكثر مردان از رابطه جنسی به سبك اورال (دهانی) لذت میبرند، این در حالیست كه انجام این رابطه برای برخی زنان چندش آور است، مسلما برخی رفتارها به علت عدم تجربه جنسی در حین رابطه جنسی شكل می گیرد، یعنی شاید شما از انجام برخی اعمال اجتناب ورزید اما در حین رابطه جنسی زمانی كه حالت و رفتارهای همسر خود را ببنینید راضی به انجام آن كار بشوید. كلا مردان نیازدارند كه همسر خود كاملا در اختیار آن ها باشد؛ البته نا گفته نماند در فتیش، برخی مردان مایلند كه خود كاملا در اختیار همسر خود باشند.

در دوران نامزدی و پیش از ازدواج راجع به نیازهای جنسی خود صحبت كنید. صحبت كردن در زمینه مسائل جنسی به منظور ازدواج فاكتوری ضروری می باشد و همیشه در ذهن خودتان بپرورانید كه تنها كسی كه در زندگی می تواند به نیاز جنسی شما پاسخ دهد، كسی نیست جز همسر شما. پس ذهن وی را آماده سازید. فراموش نكنید رفتارهای شما باید متقابل باشد، پس همانگونه كه از همسر خود انتظار دارید عمل خاصی را در جهت ارضا كردن شما كه برگرفته از تفكرات جنسی شماست را انجام دهد، خود نیز در جهت ارضای جنسی و روحی همسر خود تلاش كنید تا شیفته یكدیگر شوید.

تعداد نمایش ۱۵۵۸ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :