لاغری با نازوب

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

تمامی سایت های همسریابی هیچ مجوزی ندارند

مجموعه : اخبار
تمامی سایت های همسریابی هیچ مجوزی ندارند
به گزارش نازوب به نقل از خبرآنلاین محمد عباسی در حاشیه برگزاری جلسه ستاد ساماندهی ازدواج جوانان و در جمع خبرنگاران، افزود: وزارت ارشاد به سایت‌های مختلف مجوز می‌دهد، اما پس از تصویب نهایی آیین نامه ازدواج قرار است وزارت ورزش و جوانان و با وزارت ارشاد در زمینه شرایط لازم برای صدور مجوز برای سایت‌های همسریابی مذاكره كند.

وزیر ورزش وجوانان درباره فعالیت سایت‌های همسریابی تاكید كرد: مشاوره عالمانه یكی از موضوعاتی است كه می‌تواند به ازدواج عالمانه كمك كند، بنابراین ضرورت برخورداری از مراكز مشاوره علمی احساس می‌شود و در نظرسنجی كه از جوانان انجام شد آنان نیز این مراكز را ضروری می‌دانستند. مسكن ووام قرض الحسنه می‌تواند در ازدواج جوانان موثر باشد.

 
وی با اشاره به موضوع دوم جلسه امروز ستاد ساماندهی ازدواج جوانان گفت: جامعه ما در زمینه ازدواج با دغدغه‌هایی مواجه است. سن ازدواج و میزان طلاق در برخی نقاط كشور به ویژه كلان شهرها مانند تهران افزایش یافته است، بنابراین برای حل این موضوع لازم است راهكارهایی ارائه شود و از همه فرصت‌های دستگاه‌ها در این زمینه در جهت ترویج ازدواج آگاهانه، پایدار و آسان استفاده شود.

وزیر ورزش و جوانان افزود: در این جلسه گزارش‌هایی ارائه شد و مولفه‌های موثر در زمینه ازدواج جوانان مطرح شد. مسكن ووام قرض الحسنه می‌تواند در زمینه ترویج و ترغیب ازدواج جوانان موثرعمل كند.

وی در پاسخ به پرسشی در زمینه مشخص نشدن اختیارات وزارت ورزش و جوانان در حوزه جوانان از سوی مجلس، گفت: اینطور نیست كه وزارت جوانان كل موضوعات مربوط به جوانان مانند اشتغال و مسكن را پوشش دهد؛ بلكه بر اساس قانون پنجم توسعه قرار است وزارتخانه‌های مختلف به این موضوع بپردازند و عملكرد آنان در زمینه جوانان را وزارت ورزش و جوانان پیگیری و پایش كند.

عباسی تاكید كرد: اختیارات وزارت ورزش و جوانان همان اختیارات و وظایف سازمان ملی جوانان است.


 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
زنی که شگفت انگیزترین نقاش دنیا انتخاب شد! تصاویر
زنی که شگفت انگیزترین نقاش دنیا انتخاب شد! تصاویر
مشاهده بیشتر