فرو رفتن مداد 10 سانتی در چشم این دختر/عکسکوتاه قد ترین الاغ جهان!! عکسچهره وحشتناک این زن پس از عمل جراحی (تصاویر)جدایی مانکن زیبا و معروف از شوهر زشتش (+عکس)تجاوز بی سابقه به 32 زن توسط این مرد + جزئیاتعکس های بامزه از آلرژی دختران به نیش زنبورواکنش جالب دختران تهرانی مقابل متلک ولمس بدنی!هوسرانی این زن 100 ساله در مسافرخانه + (عکس)سوتی خنده دار خواننده زن مشهور در توالت! عکسانتخاب وحشتناک ترین زن تاریخ دنیا (عکس)این مطلب خواندنی و کوتاه را حتما بخوانیدتصادف مرگبار این خانم با کندوی عسل !! (عکس)ماجرای جنجالی مردی که در حمام زنانه کار می کردتاریخچه بسیار خواندنی و جالب تقلب!چگونه دختران مجرد را تشخیص دهیم !!؟ چهره مردانه و دیدنی پسری 2 ساله !! + عکس خنده دار ترین نوع ورزش سال خانم ها/ عکسمحجبه شدن این دختر امریکایی برای حمایت از مسلمانان مرد استخوانی زنده ولی با ظاهری مرده ! (عکس) راز موفقیت کمر باریک ترین شدن این دختر جذاب+عکسراز جوانی کشف شد4 کار خوبی که اگر زیاد انجام دهیم ضرر دارند!!!دختری که سوگلی ناصر الدین شاه بود
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

دعای محبوب شدن در دل دیگران
دعای محبوب شدن در دل دیگران
دعا برای القاء مهر خود در دل دیگران : هر کس بخواهد کسی را به دوستی خود مایل سازد، چندان که یکساعت بدون او شکیبایی و تحمل نتواند کرد این ایه را بخواند، به طعامی بدمد، و به او بخوراند.
 
«بسم الله الرحمن الرحیم ان لا تعلوا علی و اتونی مسلمین»
 
«به نام خداوند بخشنده مهربان، توصیه من این است که نسبت به من برتری جویی نکنید و به سوی من در آیید در حالی که تسلیم حق هستید.»
 
(سوره نمل، آیه 30 و 31) «لو لا ان ربطنا علی قلبها لتکون من المومنین» «اگر دل او را به وسیله ایمان محکم نکرده بودیم، تا در زمره اهل ایمان در آید.» (سوره قصص، ایه 10)
تعداد نمایش ۱۳۸۱۳ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :