دختری که این گونه توسط شیاطین تسخیر شد (عکس)گربه هایی که خلافکار شدند و به زندان افتادند (عکس)جنین 40 ساله در شکم این زن 82 ساله!!این زن توسط مورچه های آدمخوار خورده شد!!مردی عجیب با تواناییها و ناتواناییهای منحصر بفرد!!!رودست زدن علی کریمی به دختر استقلالی! تصویردخترانه ترین و جالب ترین خودرو در جهان (تصاویر)علی پروین به همراه دخترش در 40 سال پیش (عکس)رقص این زن و شوهر پس از تصادف و کشتن 2 نفر زنی که از 7 سالگی ریش هایش را کوتاه نکرد !+ عکسجالب و خنده دارترین روش فرار از زندان (عکس)خودکشی دسته جمعی 450 گوسفند! +(عکس)زیبا و نازترین دختر دنیا فقط بخاطر چشمهایش (عکس)حضور بی سابقه دختران و زنان برای قصابی! (+عکس)جنجال درآمد جدید زنان زیبا و معروف از این طریق!عکسموسسه ای وحشتناک برای از بین بردن ترس! عکسدختر جذابی که قادر است ماشینها را ناپدید کند!عکسساخت شوهر رباتیک برای زنان مجرد!! + (عکس) مجازات اعدام برای کوتاه کردن مو!!شهرت خانم زیباروی هالیوودی بخاطر چشمهایش!عکسوقتی که غیرت این مرد امریکایی به جوش می آید (عکس)400 دختر زیبابرای گارد حفاظتی این آقا + عکسزیبایی دردسر ساز زندگی این دختر جوان را تغییر داد
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

دعای محبوب شدن در دل دیگران
دعای محبوب شدن در دل دیگران
دعا برای القاء مهر خود در دل دیگران : هر کس بخواهد کسی را به دوستی خود مایل سازد، چندان که یکساعت بدون او شکیبایی و تحمل نتواند کرد این ایه را بخواند، به طعامی بدمد، و به او بخوراند.
 
«بسم الله الرحمن الرحیم ان لا تعلوا علی و اتونی مسلمین»
 
«به نام خداوند بخشنده مهربان، توصیه من این است که نسبت به من برتری جویی نکنید و به سوی من در آیید در حالی که تسلیم حق هستید.»
 
(سوره نمل، آیه 30 و 31) «لو لا ان ربطنا علی قلبها لتکون من المومنین» «اگر دل او را به وسیله ایمان محکم نکرده بودیم، تا در زمره اهل ایمان در آید.» (سوره قصص، ایه 10)
تعداد نمایش ۱۴۰۴۴ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :