مروری برگذشته

تا حالا کوچکترین قرآن جهان را دبده بودید؟ عکس عکس هایی باورنکردنی از عجیب ترین دختر جهان زنان عجیب و دیدنی یک قبیله آفریقایی (تصاویر) جنجال وحشتناک ترین فستیوال دلجویی از الهه هندوها + تصاویر 16+ عکس های زیباترین تصاویر دیدنی روز (7) عکس های دیدنی ترفند جالب یک شعبده باز!! عکس های دیدنی از خانه نویسندگان و نقاشان مشهور عکس های دیدنی گلی که شبیه دختر رقاص است!! 18 زشت مشهور و دیدنی جهان!! عکس هایی خنده دار و بامزه از نوع متحرک عکس های زیبا و باورنکردنی عکسهای سیاستمدارانی که زیر تیغ زیبایی رفته اند عکس های باورنکردنی از مدل های کیک تولد عکس های میراندا کر زیباترین مانکن دنیا بدون آرایش زیباترین زن لبنان در سال 2013 انتخاب شد + تصاویر عکس جنجالی و جالب از سوژه شدن خوابیدن کی‌ روش عکس های دختری که تمام مادران دنیا را شوکه کرد عکس های زیباترین دختر جهان بخاطر فرم لبهایش تصاویر تاریخی و هولناکی که هیچ گاه منتشر نشده 18+ تصویری دیدنی از زباله های فضایی در اطراف زمین!
  • ناز وب
  • دیدنی
  • خواندنی
  • مدل لباس
  • سبک زندگی
  • آشپزی
  • گردشگری
  • پزشکی

علائم شیطان پرستی و مفهوم آن ها! (+عکس)

علائم شیطان پرستی و مفهوم آن ها! (+عکس)
نازوب: در طی 25 سال گذشته به دنبال روی آوردن مردم به سوی‌ معنویات و به منظورجلوگیری ازگرایش مردم به سوی ادیان الهی 2500 فرقه جدید ساخته شده است كه با یك حساب سرانگشتی یعنی تقریبا هفته ای 2 فرقه !
یكی از این فرقه ها كه خود دارای اشكال مختلفی است شیطان پرستی میباشد كه نزدیكی بسیار زیادی با جادوگری –witchcraft – دارد كه جوانان بسیاری را به دنبال خود كشانده است و بیشتر از همه خود را در غالب گروههای موسیقی به جوامع معرفی كرده است . گذشته از اعتقادات شیطان پرستی، این گروه دارای سمبل ها و نشانه هایی است حتما همه ما با آنها برخورد داشته ایم بد نیست تا معنی برخی از این علائم را بدانیم:
 

علائم شیطان پرستی و مفهوم آن ها! (+عکس)
 
Inverted Pentagram (پنج ضلعی وارونه):
نشانه ستاره صبح، نامی که به شیطان تعلق دارد. این علامت در مراسم های مخفیانه ( کابالا ) و جادوگری برای احضار ارواح شیطانی استفاده میشود. این علامت را شیطان پرستان با دو ضلع در بالا و ملحدان با یک ضلع در بالا استفاده میکنند. در هر حال این علامت نشانه شیطان است و مهم نیست که یک نوک ضلع آن بالا باشد یا هر دوی آنها و یا دور آن دایره ای کشیده شده باشد یا خیر در هر حال این علامت شیطان است.
 
 

علائم شیطان پرستی و مفهوم آن ها! (+عکس)
 
Swastika or Sun Wheel (صلیب شکسته یا چرخ خورشید):
یک علامت مذهبی باستانی است که سالها قبل از قدرت گرفتن هیتلر به کار میرفت. این علامت در کتیبه های بودایی و مقبره های سلتی و یونانی استفاده میشده. در آیین پرستش خورشی ، این علامت به نظر می‌رسد نشانه مسیر حرکت خورشید در آسمان باشد.
 
 

علائم شیطان پرستی و مفهوم آن ها! (+عکس)

Baphomet دیو بافومت:

علامت شیطان پرستی. خدای شیطانی و سمبل شیطان. ممکن است این علامت به شکل جواهرات دیده شود.

 

علائم شیطان پرستی و مفهوم آن ها! (+عکس)
 
Anarchy (هرج و مرج):
 
این علامت به معنای از بین بردن تمام قوانین میباشد. به عبارت دیگر " هرچه تخریب کننده است تو انجام بده " یعنی همان قانون شیطان پرستی . این علامت توسط پانک ها هوی متالها و راک ها به کار میرود.

تازه ترین ها
پربیننده های هفته
پربیننده های ماه

دیدنی ترین عکس های جهان

عکس های دیدنی

اس ام اس و جوک های جدید