آموزش روابط جنسی زناشویی

مروری برگذشته

اشتباه جنجالی وعجیب رضا یزدانی و سام درخشانی در برزیل+ (عکس) غول جذاب برره بادیگارد کیروش شد! عکس عکس های بسیار خنده دار بازیگران زن و مرد سینما نایاب ترین عکس مهناز افشار عکس های خفن از جالب ترین گریم های بازیگران جهان جذاب ترین بازیگر مرد سال 2012 (عکس) شغل جدید مهناز افشار در سوئیس (عکس) بازیگر زن فیلم های مستهجن در سینمای ایران (عکس) عکس های یادگاری خنده دار سه ستاره مشهور در کنسرت شاخ در آوردن بازیگر بسیار محبوب صدا و سیما! عکس عکس های خصوصی از جشن تولد بازیگران ایرانی عکس و متن زیبای مهناز افشار با مادرش رسوایی جنجالی سحر قریشی با اکبر عبدی (عکس) عکسهای دیدنی ماجرای دعوای پرستو صالحی بابرادرش عکس هایی از مراسم ختم مادر بازیگر معروف کشور عکس های بازیگر زن معروف که همزمان 2 شوهر دارد لباس پرحاشیه و پر زرق و برق لیلا حاتمی در جشنواره کن + عکس آرایش غلیظ با تصاویری از پشت صحنه عکس های دیدنی لادن مستوفی در گریمی متفاوت آخرین عکس های بازیگران در جشنواره فیلم فجر لایک شدن باورنکردنی طناز طباطبایی در فیسبوک عکس جشن تولد باورنکردنی و شاهانه دیوید بکهام (عکس) عکس های کمیاب از کودکی هنرمندان معروف ایرانی حضوراین سوپراستار سینما در کنسرت‌ های غیراخلاقی عکس های جدید و دیدنی شیلا خداداد کنار همسر دکترش

علائم شیطان پرستی و مفهوم آن ها! (+عکس)

علائم شیطان پرستی و مفهوم آن ها! (+عکس)
نازوب: در طی 25 سال گذشته به دنبال روی آوردن مردم به سوی‌ معنویات و به منظورجلوگیری ازگرایش مردم به سوی ادیان الهی 2500 فرقه جدید ساخته شده است كه با یك حساب سرانگشتی یعنی تقریبا هفته ای 2 فرقه !
یكی از این فرقه ها كه خود دارای اشكال مختلفی است شیطان پرستی میباشد كه نزدیكی بسیار زیادی با جادوگری –witchcraft – دارد كه جوانان بسیاری را به دنبال خود كشانده است و بیشتر از همه خود را در غالب گروههای موسیقی به جوامع معرفی كرده است . گذشته از اعتقادات شیطان پرستی، این گروه دارای سمبل ها و نشانه هایی است حتما همه ما با آنها برخورد داشته ایم بد نیست تا معنی برخی از این علائم را بدانیم:
 

علائم شیطان پرستی و مفهوم آن ها! (+عکس)
 
Inverted Pentagram (پنج ضلعی وارونه):
نشانه ستاره صبح، نامی که به شیطان تعلق دارد. این علامت در مراسم های مخفیانه ( کابالا ) و جادوگری برای احضار ارواح شیطانی استفاده میشود. این علامت را شیطان پرستان با دو ضلع در بالا و ملحدان با یک ضلع در بالا استفاده میکنند. در هر حال این علامت نشانه شیطان است و مهم نیست که یک نوک ضلع آن بالا باشد یا هر دوی آنها و یا دور آن دایره ای کشیده شده باشد یا خیر در هر حال این علامت شیطان است.
 
 

علائم شیطان پرستی و مفهوم آن ها! (+عکس)
 
Swastika or Sun Wheel (صلیب شکسته یا چرخ خورشید):
یک علامت مذهبی باستانی است که سالها قبل از قدرت گرفتن هیتلر به کار میرفت. این علامت در کتیبه های بودایی و مقبره های سلتی و یونانی استفاده میشده. در آیین پرستش خورشی ، این علامت به نظر می‌رسد نشانه مسیر حرکت خورشید در آسمان باشد.
 
 

علائم شیطان پرستی و مفهوم آن ها! (+عکس)

Baphomet دیو بافومت:

علامت شیطان پرستی. خدای شیطانی و سمبل شیطان. ممکن است این علامت به شکل جواهرات دیده شود.

 

علائم شیطان پرستی و مفهوم آن ها! (+عکس)
 
Anarchy (هرج و مرج):
 
این علامت به معنای از بین بردن تمام قوانین میباشد. به عبارت دیگر " هرچه تخریب کننده است تو انجام بده " یعنی همان قانون شیطان پرستی . این علامت توسط پانک ها هوی متالها و راک ها به کار میرود.
آموزش روابط جنسی زناشویی
پربیننده های هفته
پربیننده های ماه

عکس های دیدنی و جالب

مطالب خواندنی و جالب

Xبستن تبلیغ
عضویت در تلگرام