مروری برگذشته

طنز،  زن جماعت را چه به بیرون رفتن! راه حل سریع مکعب روبیک (تصویری) اعترافات جالب و خنده دار طنز (1 ) آرایش یانوان در سال 3000 (تصویر متحرک) شیوه تنبیه کردن مردان بوسیله خانم ها/ آخر طنز دختر بودن یعنی این (طنز تصویری متحرک) شباهت خنده دار سربازی با زندگی زناشویی! طنز نتیجه اخلاقی ازدواج پسرها (طنز) خصوصیت دختر پسرها از ۱۴ تا ۲۸ سالگی، طنز باحال وصف الحال آقایان بعد از فوت همسرشان (طنز) دروغ های بسیار خنده دار و جالب پسرها به دخترها طنز با حال برنامه هفتگی خانم های تهرانی نقش خنده دار سرنشینان در ماشین ما ایرانی ها(طنز) فقط بخند نامه جالب یک عروس کم توقع از نوع ایرانی! روش های بسیار خنده دار برای کلافه کردن خانم ها طنز مشخصات زیست محیطی خانم های خاطرخواه خالی بندی های دخترانه (با حال ترین طنز موجود) لباس تنگ و چسبون خانم های تهرانی (طنز) کاری که عروس و داماد در شب عروسی انجام میدهند!! آزادی یواشکی مردان در ایران (طنز تصویری)
  • نازوب
  • دیدنی
  • خواندنی
  • مدل لباس
  • سبک زندگی
  • آشپزی
  • گردشگری
  • پزشکی

علائم شیطان پرستی و مفهوم آن ها! (+عکس)

علائم شیطان پرستی و مفهوم آن ها! (+عکس)
نازوب: در طی 25 سال گذشته به دنبال روی آوردن مردم به سوی‌ معنویات و به منظورجلوگیری ازگرایش مردم به سوی ادیان الهی 2500 فرقه جدید ساخته شده است كه با یك حساب سرانگشتی یعنی تقریبا هفته ای 2 فرقه !
یكی از این فرقه ها كه خود دارای اشكال مختلفی است شیطان پرستی میباشد كه نزدیكی بسیار زیادی با جادوگری –witchcraft – دارد كه جوانان بسیاری را به دنبال خود كشانده است و بیشتر از همه خود را در غالب گروههای موسیقی به جوامع معرفی كرده است . گذشته از اعتقادات شیطان پرستی، این گروه دارای سمبل ها و نشانه هایی است حتما همه ما با آنها برخورد داشته ایم بد نیست تا معنی برخی از این علائم را بدانیم:
 

علائم شیطان پرستی و مفهوم آن ها! (+عکس)
 
Inverted Pentagram (پنج ضلعی وارونه):
نشانه ستاره صبح، نامی که به شیطان تعلق دارد. این علامت در مراسم های مخفیانه ( کابالا ) و جادوگری برای احضار ارواح شیطانی استفاده میشود. این علامت را شیطان پرستان با دو ضلع در بالا و ملحدان با یک ضلع در بالا استفاده میکنند. در هر حال این علامت نشانه شیطان است و مهم نیست که یک نوک ضلع آن بالا باشد یا هر دوی آنها و یا دور آن دایره ای کشیده شده باشد یا خیر در هر حال این علامت شیطان است.
 
 

علائم شیطان پرستی و مفهوم آن ها! (+عکس)
 
Swastika or Sun Wheel (صلیب شکسته یا چرخ خورشید):
یک علامت مذهبی باستانی است که سالها قبل از قدرت گرفتن هیتلر به کار میرفت. این علامت در کتیبه های بودایی و مقبره های سلتی و یونانی استفاده میشده. در آیین پرستش خورشی ، این علامت به نظر می‌رسد نشانه مسیر حرکت خورشید در آسمان باشد.
 
 

علائم شیطان پرستی و مفهوم آن ها! (+عکس)

Baphomet دیو بافومت:

علامت شیطان پرستی. خدای شیطانی و سمبل شیطان. ممکن است این علامت به شکل جواهرات دیده شود.

 

علائم شیطان پرستی و مفهوم آن ها! (+عکس)
 
Anarchy (هرج و مرج):
 
این علامت به معنای از بین بردن تمام قوانین میباشد. به عبارت دیگر " هرچه تخریب کننده است تو انجام بده " یعنی همان قانون شیطان پرستی . این علامت توسط پانک ها هوی متالها و راک ها به کار میرود.
تازه ترین ها
پربیننده های هفته
پربیننده های ماه

عکس های دیدنی و جالب

اس ام اس و جوک های جدید