ماه رمضان نازوب

ماه رمضان نازوب

بادی گاردهای خانم بازیگر مشهور در نمایشگاه

بادی گاردهای خانم بازیگر مشهور در نمایشگاه
***حدود ساعت 18 الهام حمیدی، بازیگر سینما و تلویزیون با چهار تن از ماموران انتظامات نمایشگاه  که نقش "بادی گارد" وی را برای جلوگیری از نزدیک شدن مردم  ایفا می کردند به نمایشگاه مطبوعات آمد و ساعتی را به گشت و گذار در میان غرفه‌ها پرداخت.

***غرفه پرسپولیس در ساعت های پایانی حال و هوای استادیوم را پیدا کرده بود. برخی طرفداران تیم پرسپولیس با تجمع در غرفه این تیم، شعار سر داده و شادی می‌کردند. همایون بهزادی و دکتر زادمهر در این لحظات میهمان غرفه پرسپولیس بودند.

***ضیاءالدین دری از معدود سینماگرانی بود که بعد از ظهر امروز به نمایشگاه مطبوعات آمد و پس از گفت و گو با 2 رسانه به سرعت نمایشگاه را ترک کرد.

***خاله شادونه امروز در محوطه بیرونی نمایشگاه با اجرای برنامه‌ای شاد پذیرای بچه ها بود.

***امروز صبح دقایقی با یکی از مسوولان دوست داشتنی موسسه همشهری هم‌کلام شدیم. او از برخی اخبار انتقادی ما درباره نشریات همشهری گلایه کرد و پاسخ‌های ما هم نتوانست وی را قانع کند.

***پس از گفتگوی ما با حجت الاسلام آقاتهرانی دوربین واحد مرکزی خبر مقابل او قرار گرفت و خبرنگار واحد مرکزی از این نماینده مجلس پرسید: رسانه‌ها تا چه حد به وظیفه خودشان عمل می‌کنند که وی هم با قاطعیت گفت: این سوال خوبی است اما بنده بدون بررسی نمی توانم پاسخ شما را بدهم. وی در جریان بازدید از غرفه ها پاسخگوی اعتراضات مردمی پیرامون وضع معیشتی و اقتصادی بود.

***منوچهر متکی، حجت‌الاسلام آقاتهرانی، رییس دفتر آیت‌الله مصباح یزدی، هوشنگ نصیرزاده، طلایی نیک، سید نظام الدین موسوی، حمیدرضا مقدم‌فر معاون فرهنگی – اجتماعی سپاه، حسن روشن، حسین عسگری، اصغر زارعی رئیس سازمان حراست کل کشور و … از جمله میهمانان امروز غرفه مشرق بودند.

***امروز یکی از مسوولان دسته گلی برای مشرق فرستاده بود که روی کارت پستال این دسته نوشته شده بود: …تقدیم به روزنامه مشرق!

***عضو سابق هیئت مدیره پرسپولیس و عضو کنونی شورای شهر تهران در پاسخ به سوال خبرنگار مشرق درباره اوضاع پرسپولیس گفت: اولا من پرسپولیس نمی شناسم و همچنان این تیم را به نام پیروزی قبول دارم، ثانیا مدیریت پرسپولیس توهمی است، البته شخص خاصی منظورم نیست و کل هیئت مدیره پرسپولیس توهم دارند!

***در روز سوم نمایشگاه منتقدین مشرق کولاک کردند و با مراجعه به غرفه ضعف هایمان را به ما گوشزد کردند. برای برخی از انها پاسخ داشتیم ولی درصدی از انتقادها نیز بی پاسخ ماند.


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
مطالب داغ چند روز گذشته