قرص های لاغری

دنیای  بازیگران و چهره های ایرانی

دنیای دانستنی ها

ثبت نام عتبات عالیات از 4 شنبه آغاز شد

مجموعه : اخبار
ثبت نام عتبات عالیات از 4 شنبه آغاز شد
نازوب: پایگاه اطلاع رسانی حج:سازمان حج و زیارت در اطلاعیه اعلام کرد که ثبت نام عتبات عالیات از چهارشنبه در کاروان ها آغاز شد.
در این اطلاعیه آمده است: پذیرفته شدگان در قرعه کشی از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه با مراجعه به بخش ثبت نام سایت و یا با مراجعه به دفاتر مجاز زیارتی برای ثبت نام در کاروان ها اقدام کنند.
 
این اطلاعیه می افزاید: زمان اعزام کاروان ها از 25 آبان ماه تا 29 آذر ماه امسال است.
 
در این اطلاعیه آمده است با توجه به اینکه فروش ارز از سوی بانک مرکزی به صورت نرخ مبادله ای است، لذا مبلغ هزینه سفر (که هنگام انتخاب کاروان مشاهده خواهید کرد) به صورت علی الحساب دریافت می شود که در زمان عزیمت به صورت قطعی محاسبه خواهد شد.
 
براساس این اطلاعیه، گروه قیمتی درج شده برای هر کاروان براساس کیفیت و امکانات هتل محل اقامت با سایر هتل ها بوده و ارتباطی با نزدیکی و دوری به حرم ندارد (اکثر هتل های الف و ب موجود در نجف و کربلا در فواصل متوسط تا دور از حرم هستند).
 
این اطلاعیه می افزاید: داشتن گذرنامه معتبر در زمان اعزام ضروری است. ضمنا فرزندان بالای 17 سال نیاز به گذرنامه مستقل دارند.
 
در این اطلاعیه آمده است: فقط افراد پذیرفته شده در قرعه کشی دارای الویت اعزام بوده و انتقال یا جایگزینی به غیر، میسر نیست.

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
مطالب داغ چند روز گذشته
Xبستن تبليغ
قرص های لاغری
دختر زیبایی بخاطر ترس از امتحان کچل شد (عکس)
دختر زیبایی بخاطر ترس از امتحان کچل شد (عکس)
مشاهده بیشتر