فرشتگان

فال بی نظیر انگشتان دست

فال بی نظیر انگشتان دست

آیا شما تا به حال بطور دقیق به انگشتان دستان خود نگاه کرده اید؟ تا به حال فکر کرده اید که به کدامیک علاقه بیشتری نسبت به بقیه دارید؟ با دقت نگاه کنید، سپس توضیح مربوط به آن را بخوانید

اگر کمی تامل و بینش داشته باشیم درک می کنیم که هیچ چیز آفرینش آن بی دلیل نیست درست که می توان این گونه تفسیر ها را سرگرمی خواند اما با بررسی روش های علمی می توان هر خط از بدن یا سلول به سلول بدنمان را با سرنوشتمان مرتبط کرد! در این بخش هم نگاهی داریم به فال و طالع بینی انگشتان با ما و این بخش جذاب همراه باشید.

 

فال بی نظیر انگشتان دست

 

انگشت شماره 1

 

این انگشت نماد مسایل مادی و ثروت است و کسانی که این انگشت را انتخاب میکنند، اقتصاد دانان خوبی هستند و معمولا از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار دارند.

 

انگشت شماره 2

 

این انگشت نماد کار میباشد و اشخاصی که به این انگشت اهمیت بیشتری میدهند انسانهای کاری هستند و بطور کلی وجدان کاری خوبی دارند و موفقیت زیادی در کارها دارند.

 

انگشت شماره 3

 

این انگشت میزان اهمیت به خود فرد را نشان میدهد، افرادی که این انگشت را انتخاب میکنند، در مورد همه چیز اول به خود اهمیت داده و تا حدودی خودپرست و خودخواه هستند.

 

انگشت شماره 4

 

این انگشت نماد محبت و عشق است و کسانی که این انگشت را انتخاب میکنند، Emotional people انسانهای احساساتی و عاطفی هستند و همواره به دنبال محبت و خوشحال کردن دیگران هستند.

 

انگشت شماره 5

 

این انگشت نماد خانواده و فرزند هست و کسانی که به این انگشت علاقمند هستند، افرادی هستند که به خانواده پایبند بوده و به زندگی مشترک و بطور کلی روابط بین افراد اهمیت می دهند.

 

کف بینی اصولی به روش علمی (تصویر)

اصول صحیح کف بینی و کف خوانی دست

روش آسان کف بینی واقعیبرچسبها:

laghari
بیوگرافی هنرمندان