خدا

فوتبالیست سرشناس زنش را تکه تکه کرد! (+تصاویر)

فوتبالیست سرشناس زنش را تکه تکه کرد! (+تصاویر)
یک ستاره سرشناس فوتبال به اتهام کشتن بیرحمانه همسر خود محاکمه میشود. برونو فرناندز دسوزا که زمانی دروازه بان تیم برزیل بود به اتهام کشتن همسرش در دادگاه محاکمه میشود. به گزارش نازوب او در این جنایت وحشیانه همسرش را پس از اینکه از زایمان فارغ شد تکه تکه کرد و بدن قطعه قطعه خود را جلو سگها یش انداخت.
 
 
 
برونو پیش از این سابقه رفتن به زندان را دارد. او قبلا چهار سال و نیم سال به جرم حمله به همسر خود خانم الیزا سامودیا ۲۵ ساله زندانی شده بود. نازوب، وکیل مدافع این پرونده بیان می دارد که برونو با همکاری هشت نفر از دوستان و نزدیکانش مرتکب چنین عمل وحشیانه ای شده اند.
 
 
دروزه بان کنونی تیم فلامینگو برزیل متهم است که همسر خود را مجبور نموده که به مردم عنوان نماید بچه ای راکه به دنیا آورده است از یک پرورشگاه تحویل گرفته و فرزند خودشان نیست و همچنین پلیس او را متهم نموده است که در حضور پلیس خانم خود را فاحشه خوانده است. عموی برونو که در این جنایت دست دارد می گوید: ما آن شب سامودیا را از هتلی در شهر دو جونیرو دزدیدیم و او را به یکی از تفرجگاهی که حدود۲۲۰ مایل فاصله بود بردیم.
 
 
هنگامی که برونو همسر خود را قتل و عام میکرد با پخش موزیک بلند باعث شد که همسایه ها فریادهای کمک همسرش را نشنوند. به گزارش نازوب قرارداد برونو با تیم فلامینگو به خاطر این جنایت به به تعویق افتاده است. اما در نهایت برونو بیان میدارد که او در این ارتباط کاملا بیگناه است و وجدانش از این بابت راحت راحت است. و او این عمل را برای اینکه ابرو حیثیتش حفظ شود انجام داده است.
 

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان