مرگ جوانی زیبا که حماسه شد (عکس)دختر ترسناکی با عنوان فاحشه بلسن!/ عکسدختر نازی که باد او را می کشد!! عکسشعر خواندنی و طنزانتقام عجیب و وحشتناک این شهروند از همسایگان!!زندگی 5 ساله زنی مانند میمون ها!! (+عکس)سنگسار زن نگون بخت بخاطر هیچ و پوچ (عکس 18+)دوست دارید زشت ترین موجود دنیا را ببینیدمعمای جالب 5 دلاری، از دست ندهیدجذاب ترین زنان خبر ساز تاریخ ایران را بشناسیدمردی که با اشک های چشم خودمی نویسد (عکس)اسطوره ی زن ترک و تجاوز 8 ماهه به او !+ عکسجنجالی ترین تجاوز قرن به خانمی در امریکارقص و موزیک در کلیسا برای جذب جوانان + تصویرباور می کنی این دختر خوش تیپ و زیبا دزد باشهترسناک ترین ورزشکاران جهانراز بزرگ این مدل امریکایی همه را شوکه کرد +عکسباورنکردنی از پرندگان واقعی شبیه انگری برد! عکس نظرات خواندنی ستاره‌های ایرانی درباره مرگ انگیزه عجیب و جالب این دختر به مدت 1 سال!! تصاویردخترانه ترین و جالب ترین خودرو در جهان (تصاویر)آگهی جالب و عجیب این زن برای ازدواججالب ترین پاسخ ها به بعضی سوال ها!
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

راه های دفع مورچه ها از خانه
راه های دفع مورچه ها از خانه
نازوب، نگرانی بیشتر خانم ها و حساس بودن آن ها بخاطر مورچه های داخل آشپزخانه است در این مقاله می خوانید چطور با مورچه های آشپزخانه مبارزه کنید.
مورچه های خانگی اغلب حشرات مفیدی هستند که با شکار کردن حشرات کوچک و تخم‌ها و نوزادان آن‌ها و جمع آوری ذرات مواد غذایی از نقاط غیر قابل دسترس، به ما در تمیز کردن خانه کمک می‌رسانند.

بنابراین بهتر است با این حشرات مهربان‌تر باشیم و ضمن رعایت نکاتی که برای دور نگاه داشتن آنان ارایه می‌شود، فقط در صورت مزاحمت جدی و بالا بودن جمعیت این حشرات در خانه به عنوان آخرین راه حل، از تله گذاری و یا راه های پیشنهادی برای از بین بردن آن‌ها استفاده کنید.


بوی تند دارچین و فرار مورچه ها
1) اولین و مهم‌ترین اقدام آن است که موادغذایی را از دسترس آن‌ها دور نگه دارید. با تمیز نگه‌داشتن خانه، غذایی برای مورچه‌ها باقی نخواهد ماند.

2)برای دفع و دور کردن مورچه ها ازمکان زندگیشان کافی است مقداری دارچین در چند نقطه منزلتان بریزید مورچه ها از بوی تند دارچین بیزارند وتاجای ممکن از آن فرارمی کنند.

3)برای از بین بردن صفوف دور ودراز مورچه ها از سطح مکانهای مختلف منزلتان کافی است یک تکه نوار پهن مخصوص بسته بندی روی آنها قرار دهیدوسپس نوار را از زمین کنده و دوربریزید به این ترتیب کلی مورچه در عرض تنها چند ثانیه از بین می روند.

4)با زدن حتی دو بار جارو در روز، مورچه‌ها خرده‌نانی برای غذا هم پیدا نخواهند کرد.

ظرف‌ها را در اولین فرصت شسته، روی منابع غذایی را پوشانده و در جای خود (داخل کابینت‌ یا یخچال) قرار دهید.

5)میوه‌ و شیرینی‌ مانند آهن‌ربا مورچه و حشرات را به خود جذب می‌کنند، آن‌ها را در یخچال یا داخل ظروف دربسته نگه دارید.

6)در صورت ریختن شکر یا عسل روی زمین بلافاصله از یک شوینده مناسب استفاده کنید. هر لکه شیرین راه را برای حمله مورچه‌ها باز می‌کند.

7) اگرچه از بین ‌بردن مورچه‌های تک ممکن است ظالمانه به نظر برسد ولی راه‌حل مناسب و در واقع سومین اقدام برای از بین بردن مورچه‌هاست.

8)از رایحه های طبیعی که به نظر دفع‌کننده مورچه‌ها هستد مانند سرکه، اسانس نعنا، دارچین، فلفل سیاه، میخک و برگ بو استفاده کنید. آن‌ها را داخل کاسه‌های کوچک بگذارید یا کنار ورودی خانه آویزان کنید.

9) کف خانه را همیشه تمیز و نسبت به ورود اولین سری مورچه‌ها دقت داشته باشید.
با دیدن تک مورچه‌ای که به هر جا سرک می‌کشد یادتان باشد، آن مورچه پیشرو یا پیشاهنگ است که به دنبال منابع غذایی جدید می‌گردد. اگر این مورچه با اطلاعات جمع‌آوری کرده به لانه برنگردد، خانه شما همچنان در امان خواهد بود.
تعداد نمایش ۱۹۷۸ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :