خدا

جعل تاریخ در سریال ضد ایرانی حریم سلطان (تصاویر)

مجموعه : فرهنگ و هنر
جعل تاریخ در سریال ضد ایرانی حریم سلطان (تصاویر)
تلویزیون جم(Gem tv)، شبکه تلویزیونی مدعی سرگرمی برای فارسی زبانان است که از لندن در انگلیس پخش می‌شود. محتوای این شبکه برنامه‌های به ظاهر سرگرم‌کننده‌ای که علاوه بر تاثیر سوء بر نهاد خانواده مناسبات معمول میان اعضای خانواده را به تحریف واقعیت‌های تاریخی می‌کشاند. برنامه‌های تلویزیون جم همراه با زیرنویس و یا دوبله فارسی پخش می‌شوند. در ابتدای فعالیت این شبکه خرید و پخش سریال‌های ارزان قیمت کلمبیایی نیمه برهنه رویه‌ای همیشگی بود. 
اما در آخرین سری از اقدامات خزنده ضد فرهنگی و همسو با شبکه‌های ماهواره‌ای ضد انقلاب، تلویزیون جم اقدام به پخش سریال اهانت آمیزی به نام حریم سلطان نموده است، پخش این سریال در حالی صورت می‌گیرد که عده زیادی از کاربران ایرانی در صفحه اجتماعی تلویزیون جم در مخالفت با پخش این سریال، آن را «ضد ایرانی» نامیده‌اند.
 
در این سریال داستانی در حال پخش شخصیت‌هایی تبلیغ می‌شوند که از پیشینه خیانت و جنایت شان در قبال مردم ایران کم نمی‌توان گفت. سلطان سلیمان پادشاه عثمانی فرزند سلطان سلیم از سلاطین عثمانی چهره محبوب این سریال است. پادشاهی که در جنگ چالداران ایرانیان بیشماری را بی‌رحمانه به قتل می‌رساند. وی همچنین با ویرانی و نابودی شهرهای بسیاری از ایران تبریز را به اشغال در می‌آورد.

اما نکته قابل توجه این سریال تقلب عمدی است که در پوشش زنان عثمانی صورت گرفته است. به طوری که نوع لباس و پوششی که در آن تاریخ زمانی زنان در دوره عثمانی استفاده می‌کرده‌اند بسیار پوشیده‌ بوده، و این در حالی است كه لباسهای تبلیغ شده در فیلم بسیار امروزی‌تر شده و اصلا پوشیده نیست. و همه این موارد حکایت از توطئه فرهنگی خزنده‌ای است که این شبکه در پیگیری آن مصمم است.

نمونه‌های دیگری از فعالیت‌های خزنده این شبکه به اصطلاح تلویزیونی

اما توطئه‌ها و کلاهبرداری‌های این شبکه به همینجا ختم نمی‌شود. مدتی است که شبکه جم تی وی که متعلق به خانواده کریمیان است و دفتری هم در تهران دارند با پخش آگهی بازرگانی از ایرانیانی که خواهان درآمد ارزی و سرمایه گذاری در کشوری غیر از کشور خود هستند، می‌خواهد که با دفتر این شبکه در دبی تماس بگیرند.

آگهی مورد اشاره بنام شرکت «گلدن گروپ» پخش می‌شود که این شرکت در تهران به نام دیگری كه در نزد ما امانت می‌ماند ثبت شده و سهام عمده این شرکت نیز متعلق به آقای سعید کریمیان مدیر شبکه جم تی وی در دبی است.

براساس اطلاعات بدست آمده مدیران این شرکت که تحت پوشش‌های مختلف در کشور کار می‌کنند با برخی از مسئولین سیاسی کشورهای منطقه به توافقاتی برای خارج کردن سرمایه‌های ایرانی از کشور دست یافته‌اند و از طریق تلویزیون در صدد سازماندهی و خارج کردن این سرمایه‌ها از کشور می‌باشند.

این در حالی است که سعید کریمیان در قالب شرکتهای دیگری چون «دبلیو آی پی»، «آپولونیا کالج» و «گروه طلائی آسیا» سالهاست که بصورت میلیونی سرمایه‌های کشور را خارج می‌کنند.

عوامل جم تی وی چه کسانی هستند؟

تمام مدیران و عوامل جم از خانواده کریمیان می‌باشند و همگی با یکدیگر فامیل هستند. تنها سارا رهبری نسبت خویشاوندی نداشت که مدتی است او را هم از جم اخراج کردند تا برنامه‌های گروه جم همچنان با خانواده کریمیان پیش رود.

 
جعل تاریخ در سریال ضد ایرانی حریم سلطان (تصاویر)
 
 
سعید کریمیان / مدیر گروه جم/ ساکن لندن
 
 
جعل تاریخ در سریال ضد ایرانی حریم سلطان (تصاویر)
 
 
هادی کریمیان/ مدیرکنترل کیفی شبکه جم/ ساکن لندن
 

 

جعل تاریخ در سریال ضد ایرانی حریم سلطان (تصاویر)
 
 
پریناز کریمیان/ برادر زاده هادی کریمیان/ مدیر شبکه جم/ دوبولر سریال‌های جم/ ساکن کوالالامپور همکاری با شعبه کوالالامپور جم

 

جعل تاریخ در سریال ضد ایرانی حریم سلطان (تصاویر)
 
 
سارا رهبری/ مدیر تولید سابق شبکه جم که مدتی است از جم اخراج شده/ ساکن دوبی/ مدیر تولید شبکه فارسی وان
 

 

جعل تاریخ در سریال ضد ایرانی حریم سلطان (تصاویر)
 
 
ماهان کریمیان/ مدیرمنطقه ای شبکه/ ساکن کالیفرنیا/ برادرزاده هادی کریمیان
 

 

جعل تاریخ در سریال ضد ایرانی حریم سلطان (تصاویر)
 

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان