ساخت عجیب و جالب ترین حمام زنانه در جهان/ عکسمسلمان شدن خانم مشهور یونان + عکس اتفاق عجیب در رقابت های زیباترین دختر کانادا (عکس) دختری که عشق واقعی را به جهان ثابت کرد (عکس)کشف حجاب دسته جمعی خانواده شجریان/عکسراه جالب دوست داشتنی شدن!رفتار عاشقانه ی این مرد پس از مرگ همسرش +عکسرودست زدن علی کریمی به دختر استقلالی! تصویردختر برزیلی که بکارت خود را در اینترنت فروخت! (عکس)راز تهیه گرانترین قهوه جهان با مدفوع این حیوان !!دختر 12 ساله از پسر 13 ساله بچه دار شد+ عکسدختری که قربانی تجاوز و فیلم های غیر اخلاقی شد خطرناک ترین مکان دنیا برای زنان و دختران!!!فوتبالیست سرشناس زنش را تکه تکه کرد! (+تصاویر)ازدواج فوتبالیست رئال مادرید با خواننده آلمانی (عکس)دختری با عجیب ترین و متفاوت ترین چهره در دنیا/ عکسلیست دیوانه ترین و نابغه ترین دانشمندان جهان!!مراسم فروکردن خنجر در درون قفسه سینه! عکس 18+تفریح دور از انسانیت این 3 پرستار زن با کودکان پسراین زن سالها به جای مانکن مرد فعالیت می کردجنجال خودکشی یک زوج برای فرار از قسط خانه! عکسماه تولد تمام شخصیت های معروف ایرانی و خارجیزایمان عجیب و پرماجرای زن جوان در پارک/عکس
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

موهایمان را چگونه ببندیم
موهایمان را چگونه ببندیم
وسایلی که برای بستن موها در بازار وجود دارد به دلیل عملکرد مخصوص خود موجب کشیده شدن موها شده و لذا در دراز مدت باعث شکسته شدن و ریزش مو در منطقه مورد استفاده می گردند.

سنجاق سر باید صاف، نرم و دارای نوک گرد باشد. تل سر از نوع لاستیک کشی ممنوع است. قسمتی از تل سر که در تماس مستقیم با موها است بایستی نرم و اسفنجی باشد تا حداقل کشش به موها وارد شده و در ضمن خود تل هم تا حد امکان شل بسته شود.

بهتر است محل استقرار تل و سنجاق سر در بین موهای سر بطور مرتب عوض شود تا یک مکان خاص همیشه دچارآسیب به موها نگردد. محکم بستن  موها با تل  یا کش سر در طولانی مدت موجب عقب رفتن خط موی جلوی سر و لذا بلندشدن پیشانی می شود.
تعداد نمایش ۸۰۳ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :