مکان تبلیغ شما

عکس های دیدنی

تصویری از بزرگترین مدرسه جهان! عکس های باورنکردنی از شاهکارهای روی کدو تنبل عکس های دیدنی از عجیب ترین میوه های جهان عکس های زنی که با اندام خود رکورد جدید ثبت کرد نقاشی های بسیار زیبای سه بعدی روی کاغذ! مهارت دیدنی! (عکس متحرک) عکس، حدس میزنی اینجا کجا باشه؟ خانه جالب و زیبای یک خواننده ایرانی در شمال +(عکس) عکس های تک دخترهای خوشگل و جذاب مدل ایرانی عکس دیدنی زن چینی قبل و بعد از عمل زیبایی عکس باورنکردنی و دیدنی از وفادار ترین زن دنیا عکس های مردی که فک شما را به زمین می چسباند تا حالا چنین دامادی دیده بودید؟!!  (عکس) باور می کنید این ماشین پلیس عرب ها باشه! تصویری عکس های دیدنی از زیباترین دانشگاه ایران تصویر صابونی عجیب به شکل جنین انسان!! عکس هایی از چهره و سن باورنکردنی این مادر و دختر عکس های دیدنی و بسیار جذاب (8) عکس هایی که همه مردم جهان را شوکه کرد (16+) تصاویری دیدنی از 5 حیوانی که نقاشی می کشند!! (18+) چهره های شیطانی و جهنمی در نمایشگاه ونزوئلا

موهایمان را چگونه ببندیم

موهایمان را چگونه ببندیم
وسایلی که برای بستن موها در بازار وجود دارد به دلیل عملکرد مخصوص خود موجب کشیده شدن موها شده و لذا در دراز مدت باعث شکسته شدن و ریزش مو در منطقه مورد استفاده می گردند.

سنجاق سر باید صاف، نرم و دارای نوک گرد باشد. تل سر از نوع لاستیک کشی ممنوع است. قسمتی از تل سر که در تماس مستقیم با موها است بایستی نرم و اسفنجی باشد تا حداقل کشش به موها وارد شده و در ضمن خود تل هم تا حد امکان شل بسته شود.

بهتر است محل استقرار تل و سنجاق سر در بین موهای سر بطور مرتب عوض شود تا یک مکان خاص همیشه دچارآسیب به موها نگردد. محکم بستن  موها با تل  یا کش سر در طولانی مدت موجب عقب رفتن خط موی جلوی سر و لذا بلندشدن پیشانی می شود.


تازه های امروز
پربیننده ترین نازوب
  • جالب ترین
  • عکس
  • فقط بخند
  • عاشقانه

عکس های دیدنی و جالب

مطالب خواندنی و جالب

عکس هایی از مدل تابلو فرش های زیبا اشتباهات مهم در فریز کردن مواد غذایی آموزش تصویری دوخت انواع یقه سرخود روش پاک کردن لکه چسب قطره ای مدرن و شیک ترین مدل پرده های سالن پذیرایی دکوراسیون مدرن و چوبیسم آشپزخانه جدیدترین مدل مبلمان راحتی و شیک خصلت های بدی که شما را موفق تر می کند ! نکته های مهم خرید گوشت با کیفیت علائم و ریشه افسردگی در نوجوانان چرا بعضی افراد همیشه شاد هستند تزئین و چیدمان وسایل شب بله برون