جالب و خواندنی

کوچکترین دختر دنیا و دارنده کمربند سیاه کاراته + عکس ساخت شوهر رباتیک برای زنان مجرد!! + (عکس) مبارزه یک ضد انقلاب در آغوش لاس وگاسی ها! +(عکس) دختر 12 و پسر 13 ساله ایرانی صاحب فرزند شدند! (عکس) زنی که صاحب بزرگترین سگ دنیا است + عکس عاشقانه ترین مرگ دنیا رقم خورد + (عکس) تجاوز جنجالی  یک خاخام به 3 دختر نوجوان لباس جددید و دیدنی خواننده زن مبتذل (عکس) خواستگاری مرد 70 ساله ازاین دختر شایسته 20 ساله دختر 17 ساله جنجالی مدونا با شوهر 47 ساله اش! عکس دختر فراری و اعترافات تکان دهنده او این مادر و دختر بعنوان ملکه زیبایی انتخاب شدند+عکس عصبانیت عجیب ملکه الیزابت از افسران گارد سلطنتی ازدواج به سبک جدید و جالب در ژاپن (عکس) کیم کارداشیان و ماشین ضد گلوله اش جالب و خواندنی از مراسم عروسی در ژاپن کنونی جالب ترین ماجرای باورنکردنی کودکی یک زوج عاشق (عکس) 47 سالگی عابدزاده در شهر لس آنجلس/ عکس واکنش جالب محسن یگانه بعد از تماشای شهر موشها+ عکس

موهایمان را چگونه ببندیم

موهایمان را چگونه ببندیم
وسایلی که برای بستن موها در بازار وجود دارد به دلیل عملکرد مخصوص خود موجب کشیده شدن موها شده و لذا در دراز مدت باعث شکسته شدن و ریزش مو در منطقه مورد استفاده می گردند.

سنجاق سر باید صاف، نرم و دارای نوک گرد باشد. تل سر از نوع لاستیک کشی ممنوع است. قسمتی از تل سر که در تماس مستقیم با موها است بایستی نرم و اسفنجی باشد تا حداقل کشش به موها وارد شده و در ضمن خود تل هم تا حد امکان شل بسته شود.

بهتر است محل استقرار تل و سنجاق سر در بین موهای سر بطور مرتب عوض شود تا یک مکان خاص همیشه دچارآسیب به موها نگردد. محکم بستن  موها با تل  یا کش سر در طولانی مدت موجب عقب رفتن خط موی جلوی سر و لذا بلندشدن پیشانی می شود.

پربیننده های امروز
پربیننده های هفته

عکس های دیدنی و جالب

مطالب خواندنی و جالب

مدل مانتو یقه دیپلمات با الگو آموزش خیاطی،دامن لنگی ساده با الگو دکوراسیون با مدل های جدید کاغذ دیواری (4) آموزش خلاقیت بیشتر با اینترنت (عکس) آموزش خیاطی؛ دوخت پیراهن کودک اشتباهات رایج در شستن شلوار جین موفقیت در امتحانات با راهکارهای عالی راه های سریع تر پولدار شدن مدل ساعت دیواری های شیک و مدرن بدترین شغل های دنیا در سال 2016 5 راه شیرین شدن زبان و خوش صحبت کردن روش کاملا غلط و رایج شستشوی سبزیجات
Xبستن تبليغ
عضویت در تلگرام