خدا

خودکشی این دختربعدازانتشار فیلم رابطه جنسی اش

مجموعه : اخبار
خودکشی این دختربعدازانتشار فیلم رابطه جنسی اش
به گزارش نازوب، یک دختر 15 ساله و دانش آموز آمریکایی که پس از انتشار یک ویدئوی خصوصی از رابطه  نامشروع اش با چهار بازیکن فوتبال در بین همکلاسی های خود سرخورده و افسرده شده بود دست به خودکشی زد.
 
فلیسیا گارسیای 15 ساله جمعه هفته گذشته پس از تعطیل شدن از مدرسه در یک مهمانی با 4 فوتبالیست رابطه نامشروع برقرار می کند اما این تازه شروع ماجرا است، بعد از انجام این کار ویدئوی کار او در بین همکلاسی های خود پخش می شود که این موضوع باعث می شود تا وی در بین همکلاسی هایش تحقیر شود و دوستانش وی را هرزه خطاب کنند.
 
 
این مسائل باعث شد تا دخترک به خاطر عمل زشتی که انجام داده بود عذاب وجدان بگیرد و خودش را جلوی قطار بیاندازد و به زندگی اش پایان دهد. به گفته بعضی از دوستان فلیسیا گارسیا،وی توسط 4 فوتبالیست جوان به زور مورد تجاوز قرار گرفته است اما ۴ فوتبالیستی که این عمل زشت را انجام داده اند مدعی هستند که این کار با رضایت طرفین صورت گرفته است و این موضوع را به پلیس اعلام کرده اند و بر این امر اصرار می ورزند.
 
 
اینگونه مسائل در کشور آمریکا یک امر عادی است، نزدیک به 2 سال پیش دختر 18 ساله ای به اسم کایل هم که سرگذشتی تلخ همانند فیلیسیا داشت خودش را جلوی قطار پرت کرد و کشته شد.قابل ذکر است که صفحه حمایت از فلیسیا و تنفر از تجاوز در فیسبوک از چهارشنبه تا کنون بیش از 10 هزار لایک گرفته است.

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان