a

همبرگر اتمی با سس ارواح!! (عکس)

همبرگر اتمی با سس ارواح!! (عکس)
نازوب، برخی از فروشنده‌های فست‌فود برای تبلیغات بیشتر و جلب توجه مشتریان دست به اقدامات عجیبی می‌زنند؛ به عنوان مثال سرو همبرگری که از شدت تندی حتی پوست دست را می‌سوزاند. به تازگی یک رستوران در انگلستان همبرگری ویژه را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد که البته به عنوان یکی از تندترین غذاهای دنیا شناخته می‌شود.
 
بسیاری از دوستداران همبرگر که به هر نحوی آن را می‌خوردند، می‌گویند این همبرگر که به "اتمی" معروف شده است تنها باعث درد کشیدن است و خوردن آن از جمله سخت‌ترین کارهای دنیا است.
برای پخت این همبرگر از ادویه‌های بسیار تند استفاده شده است؛ اما چیزی که آن را از دیگر همبرگرها جدا می‌کند؛ سس مخصوصی به نام "سس ارواح" است که می‌تواند پوست دست را هم بسوزاند.

 

همبرگر اتمی با سس ارواح!! (عکس)
 
این رستوران‌دار برای افرادی که این همبرگر را سفارش می‌دهند یک رضایت نامه کتبی می‌آورد تا آنها مسئولیت‌های اتفاقات بعد از خوردن این غذا را قبول کنند؛ همچنین برای خوردن آن نیاز به دستکش دارند تا دستشان نسوزد. این رستوران تا به حال نزدیک به 500 عدد از این همبرگرها فروخته است که البته هیچکس نتوانسته آن را تمام کند؛ جایزه فردی که بتواند این همبرگر را بخورد این است که اسمش همیشه روی دیوار این رستوران خواهد بود.
صاحب این رستوران گفته است که خودش با تمام تلاشی که انجام داده است تنها یک چهارم این همبرگر را خورده است.

بیوگرافی هنرمندان