a

وقتی که غیرت این مرد امریکایی به جوش می آید (عکس)

وقتی که غیرت این مرد امریکایی به جوش می آید (عکس)
مایکل باربر پس از انکه فهمید همسرش به او خیانت کرده و فرزند دخترش نیز حاصل روابط نامشروع او میباشد همسر و دخترش را کشت و به اعدام محکوم شد. به گزارش نازوب باربر به جرم خفه کردن همسر و کشتن دختر 6 ساله‌ اش محکوم به قصاص شده است. وی این اقدام را پس از آنکه متوجه شد دختری را که بزرگ کرده، فرزند واقعی خودش نیست انجام داد.
 
پس از آنکه باربر متوجه شد همسرش به او خیانت کرده و با مردی از ایالت تگزاس رابطه داشته، با عصبانیت، دستان همسر 43 ساله‌اش را بست و او را با کابل کامپیوتر خفه کرد و بدن بیجان وی را بر روی رختخواب انداخت. سپس باربر 55 ساله، سعی کرد دختر شش ساله‌اش را نیز خفه کند، اما وقتی با مقاومت وی مواجه شد، سر او را 20 بار به میله تخت کوبید تا اینکه جمجمه‌اش متلاشی شد.
به گزارش نازوب به نقل از هوفینگتون پست، این جنایت مخوف تنها 8 روز پس از گرفتن نتیجه آزمایش تست پدری به دست آمد که باربر متوجه شد دختری که بزرگ کرده بوده، از گوشت و خون او نبوده است. او پس از گرفتن این آزمایش، به فکر انتقام بود و پلیس هنگامی که او در راه تگزاس بود تا مردی که با همسرش رابطه داشته را بکشد، دستگیر کرد.
 
گفتنی است باربر از سوی دادگاه کالیفرنیبه اعدام محکوم شده اما مجازات اعدام در کالیفرنیا یک موضوع بحث‌برانگیز است و قرار است در یک رای‌گیری با حبس دائم بدون آزادی مشروط جایگزین گردد.

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان