خدا

ازدواج بسیار عجیب زنی با پدر خودش!! (عکس)

ازدواج بسیار عجیب زنی با پدر خودش!! (عکس)
خانم والری سبرویل که ساکن ایالت اوهایو آمریکاست از طریق عموی خود خبردار شد که همسر سابق او که 6 سال پیش فوت کرده ، پدر او بود. سپرویل که ابتدا این اظهارات را باور نداشت اقدام به آزمایش DNA کرد و وقتی که نتایج آزمایش ثابت کرد همسر سابقش پدر او بود دچار شوک شدیدی شد.
به گزارش نازوب به نقل از روزنامه الرای چاپ کویت، مادر والری که یک پیش خدمت بود دخترش را نزد پدر و مادرش رها کرد. او که بعضی اوقات از محل کار خود که در مکانی دور بود برای دیدن پدر و مادرش می رفت با دخترش نیز دیدار می کرد اما پدر و مادر او می گفتند او دوست آنها است و نامش کریستین است.
 
 
زمانیکه پدربزرگ والری فوت کرد وی گمان میکرد پدر خود را از دست داده و هیچکس هویت واقعی پدرش را برای وی فاش نکرد. او سال ها بعد با یک راننده کامیون به نام پیرسی آشنا شد و با وی ازدواج کرد بدون اینکه بداند که وی پدرش بود. پیرسی سرانجام در سال 1998 به دلیل بیماری فوت کرد. والری اما از طریق دوستان وآشنایان زمزمه هایی در مورد ازدواج عجیب او با یکی از نزدیکان می شنید.

شش سال پس از درگذشت پیرسی یکی از عموهای والری به او گفت که همسر او در واقع پدرش بود. والری پس از آزمایش DNA از این مساله شوکه شد و برای درمان زیرنظر روان پزشکان در بیمارستانی در اوهایو بستری شد.


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان