خدا

شوکه شدن مردم از حرکت بسیار زشت این زن (عکس)

مجموعه : اخبار
شوکه شدن مردم از حرکت بسیار زشت این زن (عکس)
به گزارش نازوب به نقل از دیلی میل زنی انگلیسی با حرکت زشت و نژاد پرستانه خود در مقابل همه افراد خانواده خود اقدام به کتک زدن یک مرد پاکستانی کرد.
 
این حرکت زشت و زننده آماندا لاو ۲۶ ساله که به وسیله یک دوربین مداربسته ضبط و توسط یک دادگاه در انگلیس انتشار یافته باعث انزجار و نفرت انگلیسی ها از حرکت این زن شده است، اما جالب است بدانید این خانم بعد از انجام این عمل شوکه کننده بدون اعمال هیچ مجازاتی توسط دادگاه منچستر آزادانه روز جمعه در خیابانی در حال قدم زدن دیده شد.
 
تصاویر تلخی که توسط دادگاه پخش شده است نشان می دهد که این زن که گفته شده مست بوده به همراه شوهر و افراد خانواده اش به یک مرد پاکستانی که گویا برای کار در خانه این زن انتخاب شده بود حمله می کند و با ضربات پی در پی پای خود به سر این مرد بی گناه وی را “پاکستانی لعنتی و تروریست” خطاب می کند.
آماندا در حال ضربه زدن با پای خود به سر خرم نیسار پاکستانی
 
 
 
مرد بیچاره از افراد خانواده این زن بی رحم تقاضای کمک میکند اما آنها بدون توجه به درخواستش به این زن در کتک زدن این مرد کمک میکنند و در آخر هم بعد از خسته شدن از کتک زدن این مرد را با جراحات و کبودی در خیابان رها و محل را ترک میکنند.

به گزارش نازوب این افراد نژاد پرست ۲۰ دقیقه بعد از انجام این کار توسط پلیس دستگیر شدند و بعد از برگزاری دادگاه آماندا لاو به زندان محکوم شد اما به دلیل باردار بودن این زن و تاثیر زندان رفتن بر کودکش وی از رفتن به زندان در امان ماند.


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان