خدا

خواستگاری انیمیشنی مردی از یک دختر(عکس)

خواستگاری انیمیشنی مردی از یک دختر(عکس)
مرد رمانتیک امریکایی به نام الیوت هرناندز بیش از 800 تصویر تهیه کرد تا بتواند یک انیمیشن زیبا و جذاب برای خواستگاری از دختر مورد علاقه خود تهیه کند. به گزارش نازوب وی حدود 48 ساعت زمان صرف کرد تا این فیلم جالب را تهیه کرده و توسط آن از ماریسا مارتینز دختری که 6 سال است با او آشناست خواستگاری کند.
 
در این تصاویر ابتدا نشان داده میشود که او روند طولانی از پس انداز پول و تهیه یک تکه الماس از زغال سنگ و بعد از آن تهیه یک انگشتر الماس نشان طی میکند .سپس با استفاده از مداد شمعی او عبارت " عزیزم دوستت دارم . لطفا با من ازدواج کن را مینویسد و در این زمان فیلم پایان میابد.
 
خانم مارتینز در این رابطه میگوید که هنگام تماشای فیلم احساس کردم او تمام مدت مرا زیر نظر دارد و منتظر واکنش من است . بعد از پایان فیلم من به قدری گریه کردم که نتوانستم جواب او را بدهم. اما این انتظار ارزش شنیدن پاسخ مثبت این خانم را داشت.
 
این ویدئوی 3 دقیقه ای در یوتوب قرار داده شد تا نشان دهنده عشق این مرد به همسر آینده اش باشد او در مورد ایده تهیه این فیلم میگوید: من به دنبال یک چیز خارق العاده و هیجان انگیز بودم . چیزی که تا بحال کسی ندیده باشد و بالاخره موفق شدم با تلاش فراوان این ویدئو را تهیه کنم. همه این تلاشها واقعا ارزش این را داشت که دختری را که واقعا دوست داشتم به دست آورم.
 
 

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان