خدا

عکس های مراسم تاج گذاری زیباترین ملکه جهان

عکس های مراسم تاج گذاری زیباترین ملکه جهان
یک دانشجوی امریکایی دختر شایسته جهان در سال 2012 شد. او توانست رقبایش از 6 قاره جهان را پشت سر گذاشته و بعد از 1 دهه این عنوان را به امریکایی ها باز گرداند. به گزارش نازوب "اولویا کولپو" 20 ساله است و این عنوان پر زرق و برق را در رقابت فینال که در لاس وگاس انجام گرفت از آن خود کرد. این عنوان سال گذشته متعلق به "لیلا لوپز" از آنگولا بود.
 
 
امریکا از سال 1997 و بعد از کسب عنوان توسط "بروک لی" طی یک دهه از دست یابی به مقام نخست دور بود . این دختر بوستونی موفق شد 88 رقیب از 6 قاره دنیا را پشت سر گذاشته و تاج ملکه زیبایی را بر سر بگذارد.بنابر گزارشات هیچ کس به اندازه خانواده او از شنیدن خبر موفقیت این دختر شگفت زده نشده است.
 
 
 
او اولین بار رقابتش را در سطح دانشگاه با یک لباس 20 دلاری که یک سوراخ هم داشت آغاز کرد و بعد از آن بود که با رژیم های سخت و ورزش کردن کارش را شروع کرد و با تلاش موفق شد دختر شایسته امریکا و نماینده این کشور در رقابتهای جهانی باشد.
دختر شایسته فیلیپین در این رقابتها دوم و دختر شایسته ونزوئلا نیز سوم شدند. این رقابتها که در لاس وگاس امریکا برگزار شد حدود 2 هفته به طول انجامید.
 

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان