اقدام بی شرمانه خانم معلم 31 ساله را ببینیداندام وحشتناک این دختر و ترک والدین او! عکسکادوی بسیار جالب تولد احسان علیخانی به خودش!!اتفاقی بسیار نادر و عجیب برای این حیوان! عکسجذاب ترین زن منتخب دنیا را با چشمان خود بیبنیددختر خوش اندامی که به باران آلرژی دارد!! + (عکس)گران ترین مراسم عروسی در جهان + عکسمطالبی تکان دهنده از ایرانیان زندانی در مالزیبد حجاب ترین دختر سال در تهران (تصویری)روستایی که عشق در آن ممنوع می باشد !با شکوه و پرهزینه ترین ازدواج های قرن 21 (تصاویر)چندش آورترین رسم هندوها خوردن ادرار گاوها(+تصاویر)خانمی که صاحب بزرگترین باسن دنیا است! عکسشغل عجیب و جالب زنی در یک باغ وحش + تصاویرزنی که سال ها مرد بود!!! عکسنامه یک معتاد روی پول به امام رضا!! (عکس)ضرب المثل و سخنان جالب و خواندنی درباره ازدواجچرا بعضی افراد این قدر خوش شانس هستندزیباترین دختر شایسته ایران زمین در سال 1346! عکس حضور سالومه (سالی تاک) در صدا و سیما!! عکسسوژه شدن اسم عجیب بچه کیم کارداشیان!!خاصیت های جالب و عجیب پول شمردنجنجال درآمد جدید زنان زیبا و معروف از این طریق!عکس
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

عکس هایی از مدل لباس مجلسی شیک زنانه
عکس هایی از مدل لباس مجلسی شیک زنانه

1 - یك كت کلاسیک داشته باشد 
ممکن است دوستان تان شما را در محوطه پاركینگ هم می بینند . در پاركینگ مانند زمانی كه میهمانی هستید كت كلاسیك و كاملاً قالب تن خود را در نیاورده و  آراستگی تان را حفظ نمایید .  

 
عکس هایی از مدل لباس مجلسی شیک زنانه
 2 - تركیب یك كت با یك پیراهن تحسین برانگیز 
هنگامی كه می بایست در یك میهمانی نیمه رسمی حاضر شوید ناجی شما یك پیراهن با طرحهای رنگارنگ و یك كت شیك كه همه چشمها را به سوی خود جلب كند  است . 

 
عکس هایی از مدل لباس مجلسی شیک زنانه 
 3 - یك پیراهن راحت با یك كیف و كفش شیك 
 پادزهر برطرف كردن تلخی یك روز كه چندان خوب شروع نشده است پوشیدن یك پیراهن به رنگ قرمز بدون هیچ وسواس و نگرانی و ست كردن آن با یك كیف و كفشی كه همیشه دوستش داشته اید می باشد . 

 
  عکس هایی از مدل لباس مجلسی شیک زنانه
 
 4 - یك پیراهن برای مهمانی عصرانه
این لباس می تواند تمام طول روز در داخل كمد شما باشد اما شب هنگام اگر با یك جفت كفش پاشنه بلند و جواهرات پر زرق و برق ست گردد برای مهمانی یک ست فوق العاده است.  

 
عکس هایی از مدل لباس مجلسی شیک زنانه 


 
5 - لباسهای جین نیمه رسمی 
اگر برای میهمانی خود می خواهید از لباس های جین استفاده کنید،می توانید شلوارهای جین تیره رنگ و یك تاپ ابریشمی و یك كت صاف و بدون چروك را ست کنید . 

 
 عکس هایی از مدل لباس مجلسی شیک زنانه6 - دامن تنگ كوتاه با یك تغییر 
این نوع دامنها همیشه به عنوان لباسی مناسب برای میهمانی های عصر و نیمه رسمی استفاده می شوند . مدل دامن كاملا شیك و امروزی می باشد و رنگها و گردنبند بزرگ مورد استفاده هم كاملا نشان از سلیقه خوب فرد دارد .

 
 عکس هایی از مدل لباس مجلسی شیک زنانه7 -  تیپی محافظه كارانه با شلوارهای شیك
اگر این امکان را دارید که از تیپ های مختلف استفاده کنید، می توان از شلوارهای مشكی به همراه یك پلیور با تزیینات تجملی  و روبانهای پیچیده شده به دور دست به عنوان دستبند با كمترین ژست را مورد استفاده كرد . 

 
عکس هایی از مدل لباس مجلسی شیک زنانه 
 
تعداد نمایش ۲۷۹۱ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :