جنجالی ترین تجاوز قرن به یک خانم در امریکا !!زنی که با اندام جدیدش رکورد جهانی ثبت کرد (عکس)باورتان می شود این شوهر افسانه بایگان است (عکس)به اجرا گذاشتن باورنکردنی ترین مهریه دختر ایرانی!!روستایی که عشق در آن ممنوع می باشد !خدا انسان را دچار چنین دختری نکند!! تصاویراولین زن زیبای جهان + عکستنها این خانم با سوارنشدن در هواپیما حالش بد میشود!خیانت عجیب مردی با هشت خانم به نامزدش! عکسخطرناک ترین مکان دنیا برای زنان و دختران!!!عشق تکان دهنده ی مادربزرگ به نوه خود! + (عکس)زن و مرد عاشق ۷ متری در گرجستان !! عکساخراج زنی بخاطر رنگ نکردن موهایش + عکسحرکات ورزشی عجیب مدل معروف و باردار! عکساسرائیل به دنبال 100 هزار راس الاغ مصری !!ازدواج جالب این دختر 107 ساله برای اولین بار! عکسموسسه ای وحشتناک برای از بین بردن ترس! عکسدختر نازی که باد او را می کشد!! عکس به نظر شما حداکثر راز داری زنان چقدر استعکاسی جنجالی این کودک8 ساله از مراسم فرش قرمز12 میلیون تومان بابت یک دقیقه سخنرانی! عکس اقدام بسیار وحشتناک این زن برای دفاع از دخترش!! قلب سلطان سلیمان این جا دفن است (عکس)
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

بازدید از موزه‌های مختلف جهان در اینترنت!
 بازدید از موزه‌های مختلف جهان در اینترنت!
نازوب، گوگل آرت آثار هفده موزه بزرگ جهان را به صورت مجازی در اختیار کاربران اینترنت قرار داد.

به گزارش نازوب، گوگل آرت وب سایتی را راه اندازی کرده است که کاربران اینترنت می توانند در آن به طور مجازی به موزه های مختلف از جمله آرمیتاژ دسترسی داشته باشند.

آثار هفده موزه بزرگ که حاضر به همکاری با گوگل آرت شده اند با شفافیت بسیار بالایی در این وب سایت به نمایش در آمده است. کاربران اینترنت می توانند آثار این موزه ها را در محیط کاذب سه بعدی به صورت 360 درجه چرخانده و تماشا کنند.

عکس هایی که از آثار موزه ها گرفته شده و برای ایجاد این موزه های مجازی مورد استفاده قرار گرفته اند عکس های 7 میلیارد پیکسلی هستند که هزار برابر بیشتر از عکس های معمولی است.
تعداد نمایش ۳۶۶ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :