جالب و خواندنی

بلندقدترین دختر مدل دنیا به خانه ی بخت رفت + عکس درخواست کمک زشت ترین خواهران جهان (عکس) عشق عجیب پسر13 ساله به معلم 43 ساله جنجال پسر بازیگر مشهور در صدا و سیما!! عکس دختر باهوشی  که به سادگی مشهور شد + عکس مردی که جالب ترین خواب دنیا را دارد + تصاویر اسطوره ی زن ترک و تجاوز 8 ماهه به او !+ عکس مسابقه رقص غیرقانونی دختران در یزد + تصاویر ازدواج عجیب این مرد با زنان زیبای مصنوعی !! + عکس دختر ایرانی و نامگذاری یک سیاره به پیشنهاد او + عکس دختری که در عروسی همه را حیرت زده کرد! عکس فرناز هاشمی تنها دختر ایرانی که روی همه پسرها را کم کرد (عکس) عشق این دختر ها و پسرها کمر پل را خم کرد! عکس های دیدنی بوسیدن دختر و حرکت غیر اخلاقی جاستین بیبر (عکس) ازدواج بسیار عجیب زنی با پدر خودش!! (عکس) دست نوشته های تلخ در ایستگاه اتوبوس پایتخت (عکس) برای دیدن دختر تین ای جر عروسکی تایوان صف بکشید تجاوز پسر بچه6ساله به دخترعموی 5 ساله اش عکس عکس های تنبیه خونین معلم بر دانش آموز

بازدید از موزه‌های مختلف جهان در اینترنت!

بازدید از موزه‌های مختلف جهان در اینترنت!
نازوب، گوگل آرت آثار هفده موزه بزرگ جهان را به صورت مجازی در اختیار کاربران اینترنت قرار داد.

به گزارش نازوب، گوگل آرت وب سایتی را راه اندازی کرده است که کاربران اینترنت می توانند در آن به طور مجازی به موزه های مختلف از جمله آرمیتاژ دسترسی داشته باشند.

آثار هفده موزه بزرگ که حاضر به همکاری با گوگل آرت شده اند با شفافیت بسیار بالایی در این وب سایت به نمایش در آمده است. کاربران اینترنت می توانند آثار این موزه ها را در محیط کاذب سه بعدی به صورت 360 درجه چرخانده و تماشا کنند.

عکس هایی که از آثار موزه ها گرفته شده و برای ایجاد این موزه های مجازی مورد استفاده قرار گرفته اند عکس های 7 میلیارد پیکسلی هستند که هزار برابر بیشتر از عکس های معمولی است.

پربیننده های امروز
پربیننده های هفته
  • جالب ترین
  • عکس
  • فقط بخند
  • عاشقانه

عکس های دیدنی و جالب

مطالب خواندنی و جالب

دکوراسیون با مدل های جدید کاغذ دیواری (4) آموزش خلاقیت بیشتر با اینترنت (عکس) آموزش خیاطی؛ دوخت پیراهن کودک اشتباهات رایج در شستن شلوار جین موفقیت در امتحانات با راهکارهای عالی راه های سریع تر پولدار شدن مدل ساعت دیواری های شیک و مدرن بدترین شغل های دنیا در سال 2016 5 راه شیرین شدن زبان و خوش صحبت کردن روش کاملا غلط و رایج شستشوی سبزیجات مدل دکوراسیون بسیار شیک حمام مدل جدیدترین رو تختی های دو نفره
Xبستن تبليغ
عضویت در تلگرام