ازدواجی که همه ی دنیا را متعجب ساخت! (عکس)جنجال تجاوز 4 پسر نوجوان به دختر 8 ساله با شادترین انسان دنیا آشنا شوید (+تصاویر)ازدواج مدیر عامل فیس بوک با دختر 27 ساله +عکساین دختر عجیب سالی 50 کیلومتر ماکارونی می خورد !!ابتکار عجیب مردی برای محافظت از روز قیامت! عکسوحشتناک ترین ناخن های این زن در دنیا (عکس)بانوان فوتبالیست و اتفاقات عجیب این تیم !جدایی مانکن زیبا و معروف از شوهر زشتش (+عکس)چهره ی مردی که هزاران زن خاطرخواه او هستنداعترافات خنده دار و تکان دهندهدختر زیبایی که عکسهای برهنه خود را فروخت+عکستا حالا مجری به این باکلاسی دیده بودید (عکس) آنجلیناچه کار می کنه که در 38سالگی همچنان زیباستزندگی عجیب صاحب رکورد بلندترین ناخن جهان/ عکسرستوران آدم خوارها !!زورآزمایی آقای رئیس جمهور + (عکس)زیبا و خوش اندام ترین زن ونزوئلا انتخاب شد + (تصاویر)حاملگی حرام و نامشروع این مادر از پسرش! (عکس)دختری که 90 دقیقه در لباسشویی چرخید!! عکسزن و مرد عاشق ۷ متری در گرجستان !! عکسشوکه شدن همه ازکشتن زنی که موهایش را رنگ کرد!ازدواج امید و تیام همجنسگرایان شبکه من و تو/عکس
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

سریع ترین پرنده زیبا در دنیا (عکس)
سریع ترین پرنده زیبا در دنیا (عکس)
گونه ای از مرغ ماهیخوار ساکن در مناطق بریتانیا یکی از قدیمی ترین انواع از پرندگان در جهان است که با طی مسافتی معادل 722 مایل در یک روز عنوان سریع ترین پرنده را نیز به خود اختصاص داده است. به گرازش نازوب بررسی های انجام شده بر روی 38میلیون پرنده که طی یکصد سال اخیر شناسایی شده اند،‌ این پرنده را سریعترین پرنده اعلام کرده است.
 
 

مرغان ماهیخوار غالبا برای علاقه فراوانشان به صید ماهی معروف شده اند اما این بار یک مرغ ماهی خوار عنوان سریعترین پرنده را از آن خود کرده است.این پرنده حدفاصل بین سواحل جنوبی ایرلند تا منطقه شمالی دانمارک را با سرعت 30 مایل در ساعت پرواز می کند.
تعداد نمایش ۷۰۸ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :