زیبایی دردسر ساز زندگی این دختر جوان را تغییر داد دردناک ترین جراحی های دنیا توسط این دو زن (عکس)خانمی با قدرت بینایی فوق بشری ! + عکسسانسور پسری عجیب در فیسبوک توسط این زن! عکسوجود مردی نورانی در مسجد!!! (تصویر)چندش آورترین مراسم ازدواج یک زوج در جهان! عکس تست هوش جالب شب طوفانی با جوابخود کشی احمقانه این دختر تنها بخاطر سیگار (عکس)کشوری که دختر پسرها حق عاشق شدن را ندارنداین دختر با صدای فوتبالیست محبوبش به هوش آمدقدرتمندترین زن جهان/ عکسمرد معروف بعد از مرگش مشخص شد زن بوده! عکسخواسته عجیب دختران هند برای ازدواج !! + تصاویرماشین های خفن ستاره های کم سن و سال هالیوودچهره مردانه و دیدنی پسری 2 ساله !! + عکسحضور بی سابقه دختران و زنان برای قصابی! (+عکس)دختر پادشاه عربستان هم کشف حجاب کرد (عکس)وسایل وحشتناک آدمخواری در قرن نوزدهم! (عکس)زنان با خیال راحت شلوار بپوشند !! (عکس)درشت کردن چشم های دختران برای استخدام !!نفرات 1 تا 3 زیبا و جذابترین زنان هالیوود سال 2013جنجال پرستش زن کوتاه قد توسط مردمان هند /تصاویرتجاوز اجباری توسط خانم معلم به دانش آموز پسر! عکس
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

سریع ترین پرنده زیبا در دنیا (عکس)
سریع ترین پرنده زیبا در دنیا (عکس)
گونه ای از مرغ ماهیخوار ساکن در مناطق بریتانیا یکی از قدیمی ترین انواع از پرندگان در جهان است که با طی مسافتی معادل 722 مایل در یک روز عنوان سریع ترین پرنده را نیز به خود اختصاص داده است. به گرازش نازوب بررسی های انجام شده بر روی 38میلیون پرنده که طی یکصد سال اخیر شناسایی شده اند،‌ این پرنده را سریعترین پرنده اعلام کرده است.
 
 

مرغان ماهیخوار غالبا برای علاقه فراوانشان به صید ماهی معروف شده اند اما این بار یک مرغ ماهی خوار عنوان سریعترین پرنده را از آن خود کرده است.این پرنده حدفاصل بین سواحل جنوبی ایرلند تا منطقه شمالی دانمارک را با سرعت 30 مایل در ساعت پرواز می کند.
تعداد نمایش ۶۹۸ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :