a

افشاگری دختری جوان از فساد اخلاقی یک مدیر

مجموعه : اخبار
افشاگری دختری جوان از فساد اخلاقی یک مدیر
نازوب، سه‌شنبه هفته گذشته خبرنگارانی كه برای شركت در جلسه هیات مدیره یكی از مجموعه‌های اقتصادی كشور به محل این مركز دعوت شده بودند با حادثه عجیبی مواجه شدند؛ حضور یك دختر جوان در آن جلسه و بیان یك رابطه با یكی از مدیران با سابقه و تقریبا شناخته شده باعث شد مسئولان روابط عمومی این مركز اقتصادی، عذر خبرنگاران را خیلی سریع خواسته و آنان را از جلسه بیرون كنند!

در همین رابطه یكی از سایت‌های اصولگرایان منتقد نیز نوشت: انعکاس تدریجی و تصاعدی رسوایی اخلاقی یکی از مدیران اقتصادی کشور در فضای مجازی، هشدارهای جدی درباره پیامدهای این نوع روابط برای مسئولان و مدیران به همراه دارد. حضور کارمند خانم یکی از دستگاه های اقتصادی در جلسه عمومی این دستگاه و در حضور خبرنگاران و طرح موضوع روابط مدیر آن مجموعه با وی، موجب آبروریزی و ایجاد رسوایی اخلاقی در آن دستگاه گردید.

اگرچه با فشار مسئولان ارشد مجموعه مذکور، مدیر مورد اشاره استعفا داده اما اصرار این خانم بر پیگیری موضوع و علنی کردن آن، حاشیه ها را افزایش داده است.

این خانم مدعی است مدیر مذکور با وی چندین سال رابطه داشته است و اکنون به دلیل فشار همسر رسمی خود رابطه را قطع کرده و این اقدام را بازی با احساسات خود می داند، و از سوی دیگر مدیر مذکور با این رسوایی عملا همه آبرو و جایگاه و حیثیت فردی و اجتماعی خود را از دست داده و از نظر شخصیتی نابود شده است.

در این میان دیدگاه های گوناگونی بیان شده است؛ گروهی ارتباط مخفیانه این مدیر با زنی ۲۰ سال کوچکتر از خود را غیراخلاقی می دانند و هتک آبرو و حیثیت وی را مجازات منصفانه ای برایش می دانند و گروهی دیگر، اقدام این زن در علنی کردن موضوع و اشاره به خصوصی ترین مسایل رابطه در میان جمع و گرفتن فیلم از مدیر مذکور را نوعی باجگیری و وقاحت می دانند. این رسوایی نوک پیدا شده کوه یخ ناهنجاری های اخلاقی در جامعه است که بخشی به دلیل شرایط ناسالم اقتصادی، بخش دیگر بخاطر مشکلات اجتماعی و قسمتی نیز ناشی از بافت سنتی و فرهنگی جامعه است، که اگر واقع بینانه با آن برخود نشود، جامعه را به شدت ملتهب خواهد کرد.

سایت عصر خبر هم در این باره نوشت: خانم پس از ورود به جلسه با حالت خاص عصبی مسائلی را درباره هشت سال روابط نزدیك و خاص با دبیر كل مركز مزبور را مطرح می كند.، در این حین، دبیر كل به لحاظ عصبی از هوش رفته و برخی از اعضای مركز با رساندن خود به فرد شاكی قصد آرام كردن وی را داشتند كه نهایتا موفق نمی شوند.

این فرد پس از آن جلسه اقدام به افشای روابط خود در فیس بوك كرده است و حتی در این زمینه فیلمی گویا نیز از همشنینی خاص خود با اقای دبیر كل را روی شبكه های اجتماعی قرار داده و با بیان اینكه برخی از اعضای مركز اقتصادی خاص با تتمیع و تهدید قصد ساكت كردن وی را داشتند تهدید كرده در صورت ادامه این رویه اسناد و فیلم های بیشتری را از روابط خود منتشر خواهد ساخت. در همین حال این مركز با كمك خبرنگار یكی از خبرگزاری های وابسته در تماس های مكرری كه با خبرنگاران داشتند، خبرنگاران خبرگزاری ها را با تهدید یا تطمیع از انتشار خبر مربوط به وقایع این جلسه منع كردند. خانم «الف. د» ادعا می كند بابت اخراجش از مركز و قطع رابطه دبیر كل شكایت نیز كرده و دادگاه هم برای شكایت وی تشكیل شده است و در آینده نزدیك اسناد بیشتری را منتشر خواهد كرد.


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان