خدا

اقدام زننده و غیر اخلاقی مجری زن سی ان ان (عکس)

مجموعه : اخبار
اقدام زننده و غیر اخلاقی مجری زن سی ان ان (عکس)
حرکات بسیار زننده و غیر اخلاقی مجری شبکه سی ان ان اعتراضات شدید مردمی را در پی داشت. به گزارش نازوب یکی از مجریان خانم شبکه سی ان ان امریکا مدت 6 سال است با حرکات غیر اخلاقی و شوخی های زننده اش تماشاچیان را شوکه میکند.
 
 
کتی گریفین یکی از مجریانی است که شبکه سی ان ان برای برنامه شب تحویل سال نو از او استفاده میکند. اما این مجری با سابقه و نه چندان جوان امریکایی هر سال با حرکات غیر اخلاقی و زشت و زننده اش در برنامه شب عید همه را شوکه میکند. وی امسال در برنامه زنده شب سال نو میلادی نیویورک به همراه اندرسون کوپر برنامه مخصوص شب سال نو را اجرا میکرد.
 
 
قبل از شروع برنامه همه حدس میزدند که امسال هم یک صحنه شوکه کننده در انتظار خواهد بود اما هیچ کس تصور نمیکرد که این خانم مجری یک حرکت غیر اخلاقی بی شرمانه از خود به نمایش بگذارد. این مجری 52 ساله از شروع برنامه، کارش را با شوخی های زننده کلامی آغاز کرد و درست در اواسط برنامه با یک حرکت بی شرمانه مقابل دوربین های تلویزیونی و اجرای زنده باعث میخکوب شدن تماشاچیان تلویزیونی در سراسر امریکا شد.
 
 
حتی همکار مجری او از حرکت وی شوکه شد و سعی در جلوگیری از کار او داشت. این صحنه ها، خشم مردم امریکا را در پی داشت و انتقادات بسیاری از دست اندر کاران این شبکه شد که چرا با وجود گذشته پر از اشتباه او این خانم بازهم برای اجرای برنامه انتخاب شده است برنامه ای که بسیاری از کودکان شاهد آن هستند.

بیوگرافی هنرمندان