لاغری با نازوب

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

نسل جدید مردانی که زودتر از خانم ها می میرند

نسل جدید مردانی که زودتر از خانم ها می میرند

به گزارش نازوب روانشناس برجسته آمریکایی طبق پژوهش های گسترده خود اعلام کرده است بازی‌های ویدیوئی و عکس‌های مستهجن آنلاین، منجر به انقراض مردان می‌شود.

این محقق برجسته استنفورد و روانشناس آمریکائی، می گوید: مردانی که زمان زیادی را به بازی‌های ویدیوئی و تماشای تصاویر مستهجن آنلاین، می‌گذرانند، بیشتر از آنچه تصور می‌کنند، به خودشان ضرر  می رسانند.

فیلیپ زیمباردو (Philip Zimbardo)، استاد روانشناسی دانشگاه استنفورد، استدلال می‌کند که استفاده بیش از حد از بازی‌های ویدیوئی و تصاویر مستهجن، نسل جدیدی از مردان را به وجود می‌آورد که با محیط، تناسبی ندارند و آنها نمی‌توانند در دنیای واقعی، عملکرد نرمالی داشته و روابط درستی را برقرار کنند.

دکتر زیمباردو، معتقد است مردانی که زمان زیادی را به تنهائی در دنیای دیجیتال می‌گذرانند، زودتر از دیگر افراد فوت می‌کنند.

در کتابی که توسط این استاد، با عنوان «مرگ مردان» نوشته شده، آورده شده که امروزه مردان، بیشتر اوقات خود را در دنیای دیجیتال، به چت، تماشای تصاویر، بازی‌های ویدیوئی، و غیره می‌گذارنند.

وی معتقد است این دسته از افراد، باعث می‌شوند که توانائی سازگاری با محیط در آنها به قدر کافی رشد نکند.


اپلیکیشن عاشقنامه، برنامه ای برای سرگرمی شما و کسی که دوسش دارین، با اپلیکیشن عاشقنامه به راحتی فال حافظ بگیرید و تفسیرش رو بخونید. انواع طالع‌بینی و فال‌های مختلف از فال ماه تولد تا تست‌های مختلف سنجش عشق در رابطه، فال سال تولد، فال ابجد، فال انبیاء، استخاره ازدواج و...

آخرین نسخه اپلیکیشن عاشقنامه را از اینجا دانلود کنید:

اپلیکیشن عاشقنامه،انواع طالع‌بینی و فال‌های مختلف

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
تعرض کارگردان معروف به سحر قریشی
تعرض کارگردان معروف به سحر قریشی
مشاهده بیشتر