آموزش عجیب لبخند زدن به پلیس های زن ! (عکس) مرد مشکوکی که به خواب افراد می آید! (عکس)انتخاب زیبا و جذابترین چهره زن از نظر دانشمندان! عکساخراج زنی بخاطر رنگ نکردن موهایش + عکس کاهش وزن باور نکردنی این خانم 140 کیلویی+(عکس) پخش زنده خودکشی جوانی از اینترنتانتخاب این زن به عنوان جذاب ترین پیرزن دنیا (عکس)این مرد میلیارد بطور عجیب خانواده اش را شوکه کرد! نفرات 1 تا 3 زیبا و جذابترین زنان هالیوود سال 2013عکس های بامزه از آلرژی دختران به نیش زنبورزنی که مدیر بزرگترین شرکت اتومبیل سازی شد+عکسدختر زیبای قلب طلای هالیوود کیست ؟! عکسجالب و منحصر به فردترین کفش دنیا (عکس)ابتکار باورنکردنی و عجیب زنی با شیر مادر! عکسفحشا در آذربایجان با انتخاب زیباترین دختر دنیا + عکس مشتریان زنان خیابانی را با چشم خود ببینید!! عکسساخت کت های ترسناک با پوست تن انسان!! عکسگیج کننده ترین و خطای چشم (تصویری)شوکه کننده از 13 سال زندگی در قبر رفیق مرده! عکسراز بزرگ این مدل امریکایی همه را شوکه کرد +عکسبازداشت دو دانشجوی برهنه در دانشگاه /عکسپخت و فروش آلت تناسلی یک مرد به 5 نفر!! عکسحرکت جنجالی بیانسه بخاطر هوادارش (عکس)
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

زنده ماندن باورنکردنی یک گاو باز در میدان نبرد/ تصاویر
زنده ماندن باورنکردنی یک گاو باز در میدان نبرد/ تصاویر
همه ساله جشن و جشنواره گاوبازی در جنوب شرقی منطقه آلیکانته اسپانیا در شهر مونوار طی 7 روز....
 
ورزش سنتی مردم کشور اسپانیا که با گذشت قرن ها در این کشور و مناطق تحت استعمار آن همچنان جریان دارد، نبردی نابرابر میان گاوبازان و گاوهای نری است که فرجامی جز مرگ در پایان مسابقه ندارند. خشونت این مسابقه موجب شده است تا گروه های هوادار محیط زیست و حیوانات، بارها در اعتراض به آن تجمع کنند.
 
اما در مقابل،‌ هیجان مسابقه، قدمت بسیار و از همه مهمتر، نقش آن در جذب گردشگر برای کشورهایی مانند اسپانیا باعث گشته است که مخالفان گاوبازی نتوانند تاکنون ره به جایی ببرند. اگرچه بسیاری از مردم و گاوبازان در این مسابقات دچار جراحات شدید می شوند اما لذت حمله و از بین بردن این حیوانات بی گناه، باعث تداوم این مسابقات میشود.
 
 
به گزارش نازوب در جدیدترین حادثه از این نوع، یک گاوباز 59 ساله اسپانیایی هنگامی که در حال گاو بازی بود با ضربه شاخ ‌‌‌های گاو وحشی به هوا پرتاب و از ناحیه شانه، مچ دست، دنده‌‌‌ها و پا‌‌ها دچار شکستگی‌‌‌های متعددی شد. ضربه شاخ گاو به حدی شدید بوده که در آن لحظه اکثر تماشاگران گمان کرده بودند کریستوبال پینرو جان خود را از دست خواهد داد. فیلم گرفته شده از صحنه حمله گاو نشان داده که کریستوبال حدود 3 متر به هوا پرتاب شده و پس از سقوط دوبار دیگر به‌ وسیله حیوان خشمگین مورد حمله قرار گرفته است.
 

پزشکان دوره درمان 3 ساله را برای بازیابی سلامت این گاوباز در نظر گرفته‌ اند و به خاطر ضربات بسیار شدیدی که به وی وارد شده، باید 4 عمل جراحی دیگر را نیز تحمل کند تا بتواند بهبودی کامل خود را به دست آورد. همه ساله جشن و جشنواره گاوبازی در جنوب شرقی منطقه آلیکانته اسپانیا در شهر مونوار طی 7 روز برگزار می‌شود و این بازی‌‌ ‌ها صد‌‌ها هزار تن تماشاگر را در این منطقه به خود جذب می‌ کند که سود خوبی برای این شهر دارد و چنین حوادثی جلوی این صنعت پردرآمد را نخواهد گرفت.
 
تعداد نمایش ۷۵۳ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :