مردی که 2 هزار زن خاطر خواه او هستند ! (عکس)سوالاتی تلخ از مردی با عبای شكلاتی!! رحم آنجلینا جولی هم تخلیه می شوداین مرد همسرش را با اسید سوزاند و با او ازدواج کردبررسی جالب برخی از نمادهای شیطان پرستی!عاقبت روابط نامشروع بازیگر زن ایرانی ! عکسمراسم دیدنی وجذاب انتـخاب زیباترین دختـرجـهان 2013مرد دو زیستی که مردم جهان را دگرگون کرد (عکس)جنجال بوسیدن در میان درگیری های خیابانی+ عکساسطوره ی زن ترک و تجاوز 8 ماهه به او !+ عکسدوربین مخفی از تجاوز به زن حامله در خیابان! عکسخواستگاری جنجالی از کیم کارداشیان! (عکس)شعر خواندنی و طنزپخت و فروش آلت تناسلی یک مرد به 5 نفر!! عکسرکورد شکستن گردو با سرتوسط این مرد! + تصاویرچندش آورترین رسم هندوها خوردن ادرار گاوها(+تصاویر)زنده ماندن جنین سقط شده 22 هفته ای! عکس و فیلماین دختر به روش کثیفی دوستانش را می فروختاقدام وحشتناک زن امریکایی علیه همسرخیانتکارش18+جنجال پیدا شدن جنین زنده در لوله توالت!! تصاویر نتیجه وحشتناک جهاد جنسی دختران و زنان (تصاویر)مطالب بسیار خواندنی و جالب 1آلوده ترین وسیله دنیا که همه با آن سر و کار دارند!!!
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

زنده ماندن باورنکردنی یک گاو باز در میدان نبرد/ تصاویر
زنده ماندن باورنکردنی یک گاو باز در میدان نبرد/ تصاویر
همه ساله جشن و جشنواره گاوبازی در جنوب شرقی منطقه آلیکانته اسپانیا در شهر مونوار طی 7 روز....
 
ورزش سنتی مردم کشور اسپانیا که با گذشت قرن ها در این کشور و مناطق تحت استعمار آن همچنان جریان دارد، نبردی نابرابر میان گاوبازان و گاوهای نری است که فرجامی جز مرگ در پایان مسابقه ندارند. خشونت این مسابقه موجب شده است تا گروه های هوادار محیط زیست و حیوانات، بارها در اعتراض به آن تجمع کنند.
 
اما در مقابل،‌ هیجان مسابقه، قدمت بسیار و از همه مهمتر، نقش آن در جذب گردشگر برای کشورهایی مانند اسپانیا باعث گشته است که مخالفان گاوبازی نتوانند تاکنون ره به جایی ببرند. اگرچه بسیاری از مردم و گاوبازان در این مسابقات دچار جراحات شدید می شوند اما لذت حمله و از بین بردن این حیوانات بی گناه، باعث تداوم این مسابقات میشود.
 
 
به گزارش نازوب در جدیدترین حادثه از این نوع، یک گاوباز 59 ساله اسپانیایی هنگامی که در حال گاو بازی بود با ضربه شاخ ‌‌‌های گاو وحشی به هوا پرتاب و از ناحیه شانه، مچ دست، دنده‌‌‌ها و پا‌‌ها دچار شکستگی‌‌‌های متعددی شد. ضربه شاخ گاو به حدی شدید بوده که در آن لحظه اکثر تماشاگران گمان کرده بودند کریستوبال پینرو جان خود را از دست خواهد داد. فیلم گرفته شده از صحنه حمله گاو نشان داده که کریستوبال حدود 3 متر به هوا پرتاب شده و پس از سقوط دوبار دیگر به‌ وسیله حیوان خشمگین مورد حمله قرار گرفته است.
 

پزشکان دوره درمان 3 ساله را برای بازیابی سلامت این گاوباز در نظر گرفته‌ اند و به خاطر ضربات بسیار شدیدی که به وی وارد شده، باید 4 عمل جراحی دیگر را نیز تحمل کند تا بتواند بهبودی کامل خود را به دست آورد. همه ساله جشن و جشنواره گاوبازی در جنوب شرقی منطقه آلیکانته اسپانیا در شهر مونوار طی 7 روز برگزار می‌شود و این بازی‌‌ ‌ها صد‌‌ها هزار تن تماشاگر را در این منطقه به خود جذب می‌ کند که سود خوبی برای این شهر دارد و چنین حوادثی جلوی این صنعت پردرآمد را نخواهد گرفت.
 
تعداد نمایش ۷۶۰ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :