لاغری با نازوب

لاغری با نازوب

خدا

راهنمای اقامت

آتش زدن این زن سیاهپوست بخاطر نژادپرستی (تصاویر)

مجموعه : اخبار
آتش زدن این زن سیاهپوست بخاطر نژادپرستی (تصاویر)
شارمکا مفیت توسط پلیس به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال پیدا کرد اما حال وی وخیم گزارش شده است. او به…
 
نژاد پرستی در امریکا جان یک زن سیاه پوست امریکایی را درمعرض خطر قرار داد. این زن 20 ساله سیاه پوست اهل لوئیزیاناست و قربانی خشم و نفرت نژادپرستانه سه مرد شده است. به گزارش نازوب و به گفته سخنگوی پلیس این زن درحالی پیدا شد که حدود 60 درصد از بدنش به شدت سوخته بود . سه مرد نقابدار طبق سنت نژاد پرستانه قدیمی این زن را به آتش کشیده بودند.
 
شارمکا مفیت توسط پلیس به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال پیدا کرد اما حال وی وخیم گزارش شده است. او به پلیس گفته است: ساعت 8 شب به وقت محلی در حال عبور از پارک بودم که سه مرد به من حمله کرده و با پاشیدن مایعی مثل بنزین روی بدن من اقدام به شعله ور کردن من کردند و سپس گریختند، من سعی کردم قبل از رسیدن پلیس به کمک آب آتش را خاموش کنم.
 
هنوز مضنونین این حادثه دستگیر نشده اند. این مردان قبل از اقدام نژاد پرستانه خود روی خودروی این زن عبارت کی کی کی که یک عبارت نژاد پرستانه است را نوشته بودند. خانواده این زن سیاه پوست در صفحه اجتماعی فیس بوک از مردم خواسته اند برای نجات جان دخترشان دعا کنند. خیلی از سفید پوستان از دهه های قبل تحت گروههایی با نام :صلیب مشتعل اقدام به ترور سیاهان کرده اند.
 

بیوگرافی هنرمندان