شرط عجیب و باورنکردنی دختران هند برای ازدواج/عکس

شرط عجیب و باورنکردنی دختران هند برای ازدواج/عکس
دولت هند از مردم خواست تنها به خواستگارانی جواب مثبت دهند که خانه هایشان دارای…
 
وجود مستراح (توالت ایرانی) به معضلی برای مردم هندوستان تبدیل شده است و از یک موضوع شخصی به یک مشکل اجتماعی و اقتصادی تبدیل شده است. به گزارش نازوب بطوری که دختران این کشور اولین و مهم ترین شرط ازدواج شان وجود مستراح (توالت) به سبک ایرانی است. در تصاویر زیر مشاهده می کنید که برای افتتاح این مستراح ها چه آداب خاصی اجرا میشود !!!!
 
 
همچنین دولت هند در اقدام اخیر خود به منظور افزایش خانه های مجهز به سرویس بهداشتی این کار را عملی کرد. به گزارش نازوب تنها نیمی از خانواده های هندی در خانه های مجهز به سرویس بهداشتی زندگی می کنند به همین دلیل دولت هند از مردم خواست تنها به خواستگارانی جواب مثبت دهند که خانه هایشان دارای سرویس های بهداشتی باشد.
 
آمارهای سال گذشته هند نشان می دهد: تنها 50 درصد خانه ها به سرویس های بهداشتی مجهز است و از این مقدار تنها 11 درصد آن به سیستم فاضلاب وصل است. وزیر توسعه شهری هند گفت: خانواده ها ابتدا مطمئن شوند خانه مورد نظر داماد آینده شان از سرویس بهداشتی داخلی برخوردار است و سپس تصمیم گیری کنند. همچنین از دولت این کشور درخواست شده تا به خانواده های کم بضاعت کمک کند تا بتوانند سرویس بهداشتی داخل منازلشان را بسازند.
 
 

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته