دختری که با گمشدنش به شهرت جهانی رسید/عکس

دختری که با گمشدنش به شهرت جهانی رسید/عکس
یک دختر انگلیسی که مادلین نام دارد مدتها است که به یک شهرت جهانی رسیده است. او در سال 2007 میلادی در یکی از شهرهای ساحلی پرتغال ناپدید شد. به گزارش نازوب مادر و پدر او برای یافتنش دست به هر کاری زده اند که آخرین آنها انتشار کتابی در مورد زندگی این دختر بچه است که قرار است پول حاصل از آن را صرف تلاش برای جستجوی بیشتر او کنند.
 
 
 
مادر مادلین مک کان تا کنون موفق شده است از فروش این کتاب 1 میلیون پوند در آمد داشته باشد . این کتاب در سال 2011 و در روز تولد هشت سالگی این دختر زیبا به چاپ رسیده است. این دختر در سن 3 سالگی در حالیکه پدر و مادرش چند خانه آنطرف تر از محل سکونتشان در حال صرف غذا بودند برای آخرین بار در رختخوابش دیده شد.
 
 

 
پدر و مادر مادلین انجمنی با نام او راه اندازی کرده اند و بدینوسیله برای یافتن او تلاش می کنند. این انجمن تا کنون موفق به جمع آوری بیش از 1.8 میلیون پوند شده است. به گفته مدیر مسئول موسسه در آمد حاصل از فروش این کتاب باعث پیشرفت پروژه شده  است.
 
این کتاب 328 صفحه دارد و در تیراژ بالایی به منتشر شده است و پیش بینی میشود با فروش آن در کشورهای دیگر درآمد خیلی بیشتری به انجمن جستجوی مادلین سرازیر کند.
 
 
 

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته