عضویت در کانال تلگرام

جنجال تجاوز هولناک به یک دختر هندی (عکس)

مجموعه : اخبار
جنجال تجاوز هولناک به یک دختر هندی (عکس)
چندی پیش خبرهایی مبنی بر تجاوز 6 نفر به یک دختر 23 ساله هندی در یک اتوبوس در حالیکه نامزدش حضور داشته است دنیا را تکان داد. این اتفاق ناگوار در 16 دسامبر سال گذشته میلادی رخ داد و این دختر بیچاره 13 روز بعد از این ماجرا در اثر شدت جراحات وارده اندامهای درونی اش درگذشت. به گزارش ناز وب در این حادثه نامزد این حادثه نامزد این دختر به سختی دچار آسیب شد و همین مظلومیت باعث شد هزاران هندی از آن روز تاکنون به تجمع در خیابانها بپردازند و خواهان اعدام متجاوزین باشند.
 
چندی پیش نامزد او در مصاحبه رسانه ها گفت: این دختر به قدری مظلوم بود که روی تخت بیمارستان به گزارش نازوب بارها از من عذرخواهی کرد که باعث شده من دچار آسیب شوم و شاهد آن صحنه های تلخ باشم. من هرگز صدای فریادهای کمک خواهی او را فراموش نمیکنم. او اضافه میکند این دختر معتقد بود شاید اگر دیرتر به خانه میرفتند این اتفاق هرگز رخ نمیداد.
 
 
او روز کریسمس برای دیدن زن مورد علاقه اش به بیمارستان رفته بود اما بخاطر دستگاههایی که به او متصل بود قادر به حرف زدن نبوده است.او میگوید به قدری این مسئله در زندگی اش تاثیر گذار بوده است که حتی تحمل شنیدن اخبار این واقعه را از رسانه ها نداشته است.تمام افراد جنایتکار متجاوز دستگیر شده اند و دادگاه رسیدگی به این پرونده همچنان ادامه دارد.
 

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
مطالب داغ چند روز گذشته
دختری با اندام فوق باریک و دیدنی (عکس)
دختری با اندام فوق باریک و دیدنی (عکس)
مشاهده بیشتر