قرص های لاغری

دنیای  بازیگران و چهره های ایرانی

دنیای دانستنی ها

معرفی برترین شرکتهای ارائه دهنده اینترنت پرسرعت در ایران

معرفی برترین شرکتهای ارائه دهنده اینترنت پرسرعت در ایران
به گزارش نازوب، مرکز توسعه و مدیریت اینترنت کشور با راه اندازی سرویس سنجش سرعت اینترنت، هر ماه شرکتهای برتر ارائه دهنده خدمات اینترنت را از لحاظ متوسط سرعت و کیفیت ارسال اینترنت به کاربران ارزیابی می کند که در این زمینه از تستی که از سوی کاربران انجام می شود کمک می گیرد.
 
براین اساس کاربران اینترنت با تست و اطلاع از سرعت واقعی اینترنت خود که از طریق دانلود نرم افزار ایرانی سنجش سرعت اینترنت امکان پذیر است می توانند در این ارزیابی شرکت کنند.

در این نوع آزمایش کاربر با استفاده از مرورگر خود به سرور سنجش متصل شده و دو طرف نرم افزار سنجش با تبادل بسته های مشخصی از اطلاعات و زمانبندی ارسال و دریافت بسته‌ها، متوسط سرعت اتصال کاربر را محاسبه می‌کند که سرعت محاسبه شده در این حالت میزان پهنای باند استفاده نشده (ظرفیت خالی خط) در طول زمان آزمایش است.تست سنجش سرعت اینترنت از آن جهت حائز اهمیت است که چنانچه بخشی از پهنای باند ارائه شده به کاربر توسط کاربر دیگری اشغال شده باشد میزان سرعت محاسبه شده کمتر از ظرفیت واقعی خط خواهد بود.

پس از معرفی برترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت در ایران  که نتایج دی ماه بود و با استقبال شما خوانندگان گرامی مواجه شد بر آن شدیم تا همین گزارش را برای بهمن ماه نیز منتشر کنیم که این تحقیق توسط مرکز مدیریت و توسعه اینترنت “متما” وابسته به سازمان فناوری اطلاعات ایران، براساس تست سنجش سرعت انجام شده توسط کاربران اینترنت، صورت پذیرفته است .

بر اساس این گزارش، تست سنجش سرعت اینترنت، در ۳ بازه زمانی (۱ الی ۸ صبح، ۸ صبح الی ۱۶ و ۱۶ الی ۲۴) و ۴ گروه سرعت (۶۴ کیلو بیت بر ثانیه، ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه، ۲۵۶ کیلو بیت بر ثانیه و ۵۱۲ کیلو بیت بر ثانیه) انجام شده است.

** ۶۴ کیلوبیت **

 بنا بر این گزارش، در گروه سرعت ۶۴ کیلو بیت بر ثانیه، در بازه زمانی ۱ الی ۸ صبح، به ترتیب شرکت های شاتل و نداگستر صبا در بازه زمانی ۸ صبح الی ۱۶ شرکت‌های پارس آنلاین و شاتل و در بازه ۱۶ الی ۲۴، شرکت های شاتل و نداگستر صبا به عنوان شرکت های برتر معرفی شده اند.

  ** ۱۲۸ کیلوبیت **

  در گروه سرعت ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه، در بازه زمانی ۱ الی ۸ صبح، به ترتیب شرکت های عصر انتقال داده ها، شاتل، پارس آنلاین و نداگستر صبا، در بازه زمانی ۸ صبح الی ۱۶، شرکت های عصر انتقال داده ها، شاتل، پارس آنلاین،  نداگستر صبا، ایرانسل، آریانا گستر اسپادانا و داده پردازی فن آوا و در بازه ۱۶ الی ۲۴، شرکت های عصر انتقال داده ها، شاتل، ایرانسل، نداگستر صبا، داده پردازی فن آوا به عنوان شرکت های برتر معرفی شده اند.

** 256 کیلوبیت **

  همچنین در گروه سرعت ۲۵۶ کیلو بیت بر ثانیه، در بازه زمانی ۱ الی ۸ صبح، به ترتیب شرکت های شاتل، نداگستر صبا، در بازه زمانی ۸ صبح الی ۱۶، شرکت های شاتل، ایرانسل، پارس آنلاین و نداگستر صبا و در بازه ۱۶ الی ۲۴، شرکت های شاتل، ارتباطات مبین نت، نداگستر صبا و ایرانسل به عنوان شرکت های برتر معرفی شده اند. 

** 512 کیلوبیت **

 در گروه سرعت ۵۱۲ کیلو بیت بر ثانیه، در بازه زمانی ۱ الی ۸ صبح، به ترتیب شرکت های عصر انتقال داده ها، پارس آنلاین، شاتل و نداگستر صبا؛ در بازه زمانی ۸ صبح الی ۱۶، شرکت های عصر انتقال داده ها، پارس آنلاین، شاتل، ارتباطات مبین نت، داده پردازی فن آوا و نداگستر صبا و در بازه ۱۶ الی ۲۴، شرکت های عصر انتقال داده ها، شاتل، ارتباطات مبین نت، توسعه رسان پاسارگاد، ایرانسل، نداگستر صبا و داده پردازی فن‌آوا، به عنوان شرکت های برتر معرفی شده اند.


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
مطالب داغ چند روز گذشته
Xبستن تبليغ
قرص های لاغری
همبستری مردی با 70 دختر و کنده شدن آلت تناسلی اش + تصاویر
همبستری مردی با 70 دختر و کنده شدن آلت تناسلی اش + تصاویر
مشاهده بیشتر