لاغری با نازوب

لاغری با نازوب

خدا

راهنمای اقامت

دزد پاشکسته خودرو پلیس را اجاره کرد!!!

مجموعه : اخبار
دزد پاشکسته خودرو  پلیس را اجاره کرد!!!
به گزارش نازوب، دو سارق پس از جمع آوری لوازم داخل یک ویلا، شبانه به میدان آزادی مشهد آمدند و خودرو آژانس تلفنی را به صورت دربستی به مقصد ویرانی اجاره کردند. وقتی راننده مقابل یک ویلا در منطقه ویرانی متوقف شد، یکی از مسافران او پیاده شد تا قالی مسروقه را به صندوق عقب خودرو حمل کند در این حال همدست وی که به دلیل شکستگی پایش از ۲ عصا استفاده می کرد به راننده گفت: ما دزد هستیم، تو هم به خاطر همکاری با ما عضو باند شدی! بنابراین کمک کن تا وسایل را به داخل خودرو منتقل کنیم. راننده که با شنیدن این حرف ها شوکه شده بود در یک فرصت مناسب از چنگ دزدان گریخت و خود را به پاسگاه انتظامی ویرانی رساند و ماجرای سرقت دو دزد را تشریح کرد.
 
در پی دریافت این خبر بلافاصله ماموران انتظامی با دستورات ویژه سرهنگ عباس صارمی (فرمانده انتظامی طرقبه و شاندیز) و به طور نامحسوس محل اعلام شده را تحت نظر گرفتند از سوی دیگر سارقان که با فرار راننده می دانستند تا دقایقی بعد پلیس به سراغ آنها خواهد رفت تا سپیده دم در همان اطراف مخفی شدند.
 
این درحالی بود که ماموران انتظامی یک تخته قالی مسروقه را به همراه یکی از عصاهای دزدپا شکسته کنار ویلا پیدا کردند.
 
این گزارش حاکی است: جست و جوهای پلیس برای دستگیری سارقان ادامه داشت تا این که ساعاتی بعد رئیس کلانتری ویرانی در حالی که با خودرو پلاک شخصی و به صورت پوششی در همان اطراف مشغول گشت زنی بود جوانی را با یک عصا مشاهده کرد که منتظر خودرو در کنار جاده ایستاده بود او که با توجه به شکل و نوع عصا متوجه شده بود که جوان مذکور همان سارقی است که پلیس در تعقیب وی است در کنار جوان عصابه دست متوقف شد و آن جوان خودرو وی را به صورت دربستی اجاره کرد.
 
در همین حال رئیس کلانتری او را به مقر انتظامی منتقل کرد سارق که تازه متوجه ماجرا شده بود قصد فرار داشت اما دیگر درهای خودرو بسته شده بود. بدین ترتیب دزد پا شکسته دستگیر شد و به جرم خود اعتراف کرد. تلاش ماموران انتظامی با دستورات قاضی طاهری منش برای دستگیری همدست وی ادامه دارد.
 
این گزارش حاکی است چند روز قبل نیز، دزدی که به اموال یک ویلا دستبرد زده بود و کنار خیابان منتظر خودرو بود تا اموال مسروقه را به مخفی گاهش حمل کند، سوار خودرو شخصی رئیس پاسگاه انتظامی ویرانی شد. فرمانده پاسگاه که با پرسیدن چند سوال به یقین رسیده بود مسافر جوانش سارق است کنار نیروهای یگان امداد متوقف شد. سارق که دیگر همه چیز را پایان یافته می دید به سرقت لوازم از یک ویلا اعتراف کرد و بدین ترتیب در چنگ قانون گرفتار شد.

بیوگرافی هنرمندان