لاغری با نازوب

لاغری با نازوب

خدا

راهنمای اقامت

کشوری که رکوردار تماشای فیلم‌های مستهجن است

کشوری که رکوردار تماشای فیلم‌های مستهجن است

پسربچه 12 سالۀ آمریكایی که پس از دیدن یک فیلم مستهجن به یک دختر 9 ساله تجاوز کرده ….

آیا تا به حال حس کرده اید که فرزند پسرتان با فرزند دخترتان فرق دارند؟ آیا حس کرده اید، دختران آمریکایی که زنان آینده اند بیشتر از پسران ( مردان آینده ) اجتماعی هستند؟ آیا متوجه شده اید میلیونها مرد جوان آمریکائی رفتاری مثل زامبی ها دارند و کلاً پلکان اخلاقیات و رفتارهای انسانی را سر و ته طی می کنند؟

بله این ها هیچکدام اتفاقی نیست. محققان دو دامی را که نابودکننده نسل آینده مردان آمریکائی هستند را همیشه گوشزد می کنند. یکی از این دو تله ، بازی های رایانه ای است و دیگری مرگ اخلاقیات.

در گذشته پارک ها و زمین های بازی پر بود از پسربچه هایی که پس از مدرسه برای بازی به آنجا می رفتند. اما هم اکنون خلوت ترین جایی که در هر شهر سراغ دارید همین زمین های بازی است. پس این همه بچه بعد از مدرسه کجا می روند؟ بله همگی به خانه رفته و جلوی تلویزیون و رایانه اشان می نشینند. درست است که این نوع اعتیاد در میان زنان و دختران نیز وجود دارد، اما باید قبول کرد که وضع پسران به مراتب بدتر است. متاسفانه برآوردی از میزان تخریب این نوع اعتیاد در نسل بعدی مردان آمریکائی وجود ندارد. تخریبی که انتظار می رود بسیار وحشتناک باشد.

هم اکنون والدین، اعتیاد به بازی های رایانه ای را بحرانی جدی تلقی نمی کنند. تازه از اینکه فرزندشان ساکت در گوشه ای نشسته خوشحال هم هستند.

نکته مهم اینجاست که بازی های رایانه ای فوق العاده خطرناک اند. یک تحقیق نشان می دهد 88 درصد آمریکائی های بین 8 تا 18 سال درگیر بازی های رایانه ای است.

پسران نیز 4 برابر دختران گرفتار این بازی ها هستند. شما اگر پسربچه دارید خوب می دانید این سخن یعنی چه . چاقی حاصل از این بازی ها که گریبانگیر پسران آمریکائی است بسیار جدی و خطرناک است. این بازی ها می توانند بسیار جالب باشند، تا اینجای کار مشکلی نیست . ولی اعتیاد به آنهاست که صدمات زیادی به فرد می زند. درحال حاضر هر پسربچه آمریکائی، 13 ساعت در روز مشغول این بازی هاست. این رقم واقعاً حیرت انگیز است.

دومین دامی که برای کودکان و نوجوانان آمریکائی گسترده شده است و بطور فزاینده ای از اولی هم بدتر است، دیدن فیلمهای مستهجن است.

اینترنت راههای بسیار خوبی را برای انسان ها باز کرده است که تا الان بر روی او بسته بود. اما یکی از نکات بسیار منفی اینترنت باز کردن راه پر از لجن و کثافت به خانه های مردم است.

جوانان ما به نسبت گذشته به راحتی به مطالب غیر اخلاقی در اینترنت دسترسی دارند که این امر نتایج وحشت آوری به دنبال خواهد داشت.

دیل میل می نویسد: یک پسربچه 12 سالۀ آمریكایی که پس از دیدن یک فیلم مستهجن به یک دختر 9 ساله تجاوز کرده بود، بازداشت شد. وکیل این پسربچه به شدت نسبت به "دید باز و وقیحانه نسل آمریکا" هشدار داد. این پسربچه می گوید بعد از دیدن فیلم احساس کرده دیگر بزرگ شده است.

نکته بسیار مهم و درعین حال منفی در آمریکای امروز، دسترسی بی حدو حصر و آزادانه کودکان ونوجوانان به محتویات غیراخلاقی از طریق اینترنت است.

متاسفانه آمریکا هم اکنون پایتخت فساد، فحشا و بی اخلاقی جهان است. حدود 30 درصد از ترافیک فعلی اینترنت در آمریکا برای دیدن محتویات مستهجن است. ایالات متحده آمریکا بیش از هر کشور دیگری در جهان فیلم های غیر اخلاقی تولید می کند.

بسیاری از آمریکائی ها آنچنان معتاد به این مسائل هستند که برای دیدن آنها منتظر به خانه رفتن نمی مانند. یک تحقیق نشان می دهد 25 درصد کارمندان در اداره فیلم و تصاویر مستهجن نگاه می کنند.

در مقاله ای که اخیراً دکتر فیلپ زیمباردو که یک روانشناس است در CNN منتشر کرده است، به عواقب وخیمی که اعتیاد به بازی های رایانه ای  و مسائل جنسی در نسل فعلی و بعدی آمریکا می گذارد اشاره کرده است. وی می گوید: "عواقب این دو اعتیاد بسیار وخیم خواهد بود. بازی های رایانه ای و مسائل جنسی، باعث خواهند شد که نسل فعلی آمریکا، نسلی باشد که از روبروشدن با مشکلات و مصائب گریزان باشد. آنها دوست ندارند از فضای خیالی اینترنت به فضای زندگی واقعی و مواجهه با مشکلات و خطرهای آن باز گردند. به همین منظور مشکلات زیادی در زمینه ارتباط اجتماعی، مدرسه و کار برای آنها پیش خواهد آمد".

داستان های واقعی از این "رویگردانی نسلی" بسیار است. در سال 2005 جوانی به نام سئوب لی که دانشجوی کره ای بود پس از 50 ساعت مداوم بازی رایانه ای دچار حمله قلبی شد و مرد. در سال 2009 به نقل از تلویزیون MTV، یک زن، شوهرش را به بیرون از خانه پرتاب کرد چون او نمی توانست با داشتن چهارفرزند، از دیدن فیلم های مستهجن صرف نظر کند.

در یک نمونه اخیر، قاتل نروژی که 77 فرد بی گناه را کشت در دادگاه گفت هر روز 16 ساعت مشغول بازی world of war craft و call of duty بوده است.

درسال 2011 بود که نتایج بد آزمون های مختلف دانش آموزی و دانشجویی در سرتاسر آمریکا که در چهل سال گذشته بی سابقه بوده است همه را شوکه کرد.

هالیوود نیز دراین قضیه مقصری تمام عیار است. یکی از عوامل اصلی بی هویت کردن جوانان آمریکائی فیلم های هالیوودی است.

تحقیقات نشان می دهد که پسران آمریکائی دوست ندارند شوهر، پدر ویا سرپرست یک خانواده باشند.

برطبق اطلاعات و تحقیقات مرکز ملی آمارآموزشی آمریکا، پسران چهار تا پنج برابر دختران به بیش فعالی دچارند و دو سوم دانش آموزانی که نیاز به کلاس جبرانی و فوق العاده دارند پسر هستند.

به طور متوسط هر پسربچه آمریکائی هر هفته 13 ساعت صرف بازی های رایانه ای می کند. دختران هم 5 ساعت. یک جوان آمریکائی تا به 21 سالگی برسد 10 هزار ساعت بازی رایانه انجام داده است. یعنی 2 برابر زمانی که صرف گرفتن لیسانس می کند.

به طور متوسط هر پسر آمریکائی (دبیرستانی) در هفته 2 ساعت فیلم مستهجن نگاه می کند . مردان آمریكایی که اصلاً نمی توانند از این دست فیلم ها دل بکنند. فقط درسال 2011 در آمریکا 500/13 فیلم بد، تولید و پخش شده است.

با این اوضاع پیش بینی می شود که درصد اخذ درجه لیسانس تا سال 2016 به نسبت 60 درصد دختران و 40 درصد پسران برسد.

تا الان باید متوجه شده باشید که حتماً یک جای کار می لنگد. این مردان در آینده به چه درد آمریکا خواهند خورد؟

ABC می گوید یک مقام ارشد قضایی در دادستانی آمریکا در واشنگتن هر روز 8 ساعت صرف دیدن محتویات بد در اینترنت می کرده است. وقتی فضای حافظه رایانه اش در اداره دیگر جا نداشت، اقدام به کپی کردن آنها روی DVD می کرده است که کل اتاق وی را پرکرده بود .

تا حالا فکر کرده اید چه کسانی در دوایر جنایی آمریکا کار می کنند؟ کسانی که جزء بهترین زنان و مردان این سرزمین هستند. این تنها نمونه ای از فضای فعلی آمریکاست، جاهای دیگر آمریکا یقیناً بهتر از این جا نیست.

حالا سری بزنید به سرویس امنیتی آمریکا. همین چند وقت پیش بود که عده ای از محافظان رئیس جمهور آمریکا با بدكاران کلمبیایی دستگیر شدند. آیا ما به عنوان یک ملت گند کار را بالا نیاورده ایم؟

ملت آمریکا به یک ملت بی عار تبدیل شده است که حتی وظایف انسانی و مسئولیت های مربوط به دوره بزرگسالی خود رانیز رعایت نمی کند. آنوقت از جوانانش چه انتظاری می توان داشت ؟

مردان آمریکائی، هنوز بچه اند و به سن بلوغ نرسیده اند. باید شرمنده شد وقتی شنید که مردان 25 تا 34 ساله آمریکائی دو برابر بیشتر از زنان با والدین خود زندگی می کنند.

حقایق جامعه آمریکائی بسیار تلخ و گزنده است. آیا می توان به آینده این کشور امیدوار بود؟


بیوگرافی هنرمندان