فرشتگان

ارتباط طعم بستنی با شخصیت شما

ارتباط طعم بستنی با شخصیت شما
شما چه طعمی از بستنی را دوست دارید؟

جالب است بدانید که ارتباط مستقیمی بین ویژگی های شخصیتی شما و طعم بستنی دلخواهتان وجود دارد. این تست خودشناسی برپایه تحقیقات یک شرکت آمریکایی تولیدکننده بستنی به نام “ادیس گراند” شکل گرفته است. پس از مدتی تیم محققان به سرپرستی دکتر آلن هیرش رئیس بخش عصب شناسی موسسه تحقیقات بویایی، چشایی شیکاگو موفق شدند به ارتباط بین شخصیت افراد و طعم بستنی مورد علاقه آنها پی ببرند.
در ادامه…

تذکر۱: بهتر است ابتدا بستنی خود را انتخاب کنید و بعد پاسخ ها را بخوانید

گزینه ها:

بستنی وانیلی، بستنی شکلاتی، بستنی موزی و بستنی توت فرنگی.کاکائویی.گردویی و قهوه

بستنی وانیلی

اگر بستنی وانیلی دوست دارید، فردی شاد و پرهیجان هستید که از روی انگیزه آنی و بدون فکر قبلی عمل می کنید. در زندگی، خطرات زیادی را می پذیرید و اهداف بزرگی در سر دارید. انتظار شما از خودتان بسیار زیاد است و از ارتباط با اقوام نزدیک خود خوشحال هستید . به طوری کلی شخصیتی خونگرم، پرتلاش و آرمانگرا دارید و با احساس هستید.

بستنی شکلاتی

اگر بستنی شکلاتی می پسندید، فردی سرزنده و با نشاط، خلاق، خوش لباس، برونگرا و فریبنده هستید. زندگی شما سرشار از شور و هیجان است و به سادگی روی دیگران تأثیر می گذارید. به طور کلی، طرفداران این بستنی از این که در مرکز توجه دیگران باشند لذت می برند و گرفتار شدن در روال عادی زندگی برایشان کسالت آور است.

بستنی موزی

اگر طعم موزی را دوست دارید، شخصی راحت هستید که مسائل را ساده در نظر می گیرید. سخاوتمند هستید و در فعالیت هایتان متعادل عمل می کنید. صداقت در شخصیت شما دیده می شود و درعین حال دلسوز و مهربانید.

بستنی کاکائویی

اگر بستنی مورد علاقه شما بستنی كاكائویی است ، میتوان گفت كه سرزنده و خلاق هستید. شما به ندرت سعی میكنید هیجان و اشتیاق تان را پنهان كنید .شخصیت شما برای دیگران جالب است و در مهمانیها وجود شما فضا را شاد میكند . كارهای یكنواخت شما را كسل میكند و از اینكه همیشه در مركز توجه دیگران باشید لذت میبرید

بستنی توت فرنگی

اگر بستنی توت فرنگی را انتخاب می کنید، فردی خجالتی هستید. با این حال، احساساتی نیرومند دارید. شکاک، مستبد، خود رأی و درون گرا هستید و به نکات جزئی و ظریف بسیار توجه می کنید. در قبال بسیاری از مسائل به راحتی خودتان را مقصر می دانید و در مواردی بداخلاق و بدبین می شوید. از جمله ابعاد دیگر شخصیت شما آن است که اعتماد به نفس کمی دارید.

بستنی قهوه

اما اگر بستنی با طعم قهوه را دوست دارید باید بگویم كه شما حافظه خوبی دارید . تقریباً هیچ وقت اسمها و وقایع گذشته را فراموش نمیكنید . زیاد به گذشته فكر میكنید و از مرور كردن خاطراتتان لذت میبرید . تا حد ی درون گرا هستید و احساساتتان را به راحتی بروز نمیدهید

بستنی گردویی

دوستاران بستنی گردویی منظم و محتاط هستند . این كمال گران خیلی به جزئیات اهمیت میدهند و هیچ وقت از قوانین تخطی نمیكنند . وظیفه شناسی ، اخلاق گرایی و محافظه كاری از ویژگیهای بارز آنهاست . آنها از رقابت با دیگران بخصوص در ورزش لذت میبرند و دوستدارند همیشه رئیس باشند .


laghari
بیوگرافی هنرمندان