تجاوز بی شرمانه و وقیح این مرد به زنان مرده! تصاویرپاداش ازدواج کردن با این دختر همجنس باز!! (عکس)پیرترین دختر 13 ساله جهان! عکسجوان زشتی که رکورد جراحی زیبایی را شکست! عکسمتفاوت ترین زن و شوهر دنیا در لباس پوشیدن! عکساین مرد زشت سرشناس با 1جمله دل دختر زیبا را ربوداقدام جنجالی مردی که عاشقانه جان همسرش را گرفت!!دختر زیبایی که کسل آور ترین خانم جهان شد (عکس )جدیدترین روش مصونیت دختران از تجاوز جنسی!عکسموسسه ای وحشتناک برای از بین بردن ترس! عکسبه نظر شما چند درصد دختران دوست پسر دارندجاودانه شدن اثر دست و پای مایکل جکسون !+تصاویرزن و مرد عاشق ۷ متری در گرجستان !! عکسازدواج همزمان زن 33 ساله هندی با 50 مرد! عکستحریم مشهورترین خوانندگان زن جهان در چین+عکسسوژه شدن جنجالی عشق پسر نتانیوهو + (عکس)تفاوت جالب و خواندنی مغز مردان و زنان + عکسحضور جنجالی دومین زن باحجاب درشبکه من و تو عکساین زوج از اوج خوش شانسی به بد شانسی رسیدند!!نیمه برهنگی لیدی گاگا در تبلیغات ورساچه + تصاویرشوکه شدن ایرانی ها از ناراحتی مادر این بازیکنواکنش جالب دختران تهرانی مقابل متلک ولمس بدنی!عکس جنجالی شیر دختر پر غیرت ایرانی
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

راه های از بین بردن بوی بد ماهی
راه های از بین بردن بوی بد ماهی
یک لیوان سرکه را روی میز آشپزخانه بگذارید تا.....
 
نازوب، افراد زیادی از ترس پیچیدن بوی بد ماهی در خانه سراغ پختن غذاهایی که در آنها از ماهی استفاده شده، نمی‌روند و اعضای خانواده را از مصرف گوشت سفید ماهی محروم می‌کنند. در حالی که راه‌حل‌های ساده‌ای برای از بین بردن بوی بد ماهی وجود دارد.
 
 
1. اگر بعد از شستن و قطعه کردن ماهی بوی آن روی چاقو، تخته یا ظرف‌های شما باقی‌ماند، می‌توانید با کمک محلول خردل زرد و آب این بو را از روی ظرف‌ها پاک کنید.

2. برای از بین رفتن بوی ماهی از سینک ظرفشویی کافی است یك استکان سرکه را درون یك لیوان آب بریزید و محلول را روی سینک اسپری کنید. سپس آن را با کمک سیم ظرفشویی خوب بشویید.

3. طعم دار کردن ماهی با کمک سبزی‌های معطر و خوشبو یا استفاده از ادویه و پودرهای سوخاری معطر می‌تواند تاثیر زیادی در از بین رفتن بوی ماهی هنگام طبخ داشته باشد و گوشت آن را ترد و لطیف کند.

4. در صورتی کــه کــف آشپزخانه‌تان سرامیک است و امکان تمیز کردن آن وجود دارد می‌توانید سرکه را درون افشانه ریخته و آن را در طول پوست کندن یا پختن ماهی در هوا اسپری کنید.

5. یکی دیگر از روش‌های از بین بردن بوی ماهی در فضای آشپزخانه و خانه، استفاده از اسانس وانیل یا اکالیپتوس است. می‌توانید اسانس این گیاهان را روی یک دستمال اسپری کنید و آن را روی میز آشپزخانه یا پیشخوان قرار دهید.

6. در صورتی که بوی ماهی در فضای خانه‌تان پیچیده بهتر است یک لیوان سرکه را روی میز آشپزخانه بگذارید تا بوی بد را به خود جذب کند.
تعداد نمایش ۳۱۱ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :