عکس های خطرناک ترین و مخرب ترین زنان بازیگر در دنیا

عکس های خطرناک ترین و مخرب ترین زنان بازیگر در دنیا
 
خطرناک ترین زنان بازیگر هالیوود در دنیای مجازی
 

نازوب، اما واتسون نامی که هرزنامه ها از آن برای ویروسی کردن کامپیوترها استفاده میکنند. اما واتسون یکی از ستارگان مجموعه سینمایی هری پاتر است و برای انجام جرائم سایبری نامی محبوب به شمار میرود.
 
 
به گزارش نازوب اما واتسون خطرناک ترین نام در دنیای مجازی سال شناخته شده است و گفته میشود ویروس های زیادی را از طریق هرزنامه ها وارد سیستمهای کامپیوتری میکند. خیلی از سایتها از نام این هنرپیشه انگلیسی برای دانلود مطالب مخرب و یا برنامه هایی که اطلاعات شخصی را می دزدند استفاده میکنند.
 
 
وقتی نام این ستاره 22 ساله  را در اینترنت جستجو میکنید از هر 8 سایت باز شده یکی احتمالا دارای ویروس های مخرب است. سال گذشته هیدی کلوم مدل معروف 42 ساله این عنوان را از آن خود کرده بود. بنابر آمار منتشر شده ستارگان زن بیشتر از مردان در این مورد استفاده می شوند.
 
 
در میان نام ستاره های مخرب دنیای مجازی نام هالی بری، اوا مندس، و سلنا گومز نیز دیده میشود. بنابر این گزارشات خواننده ها و ورزشکاران نسبت به ستاره های سینمایی و مدل ها امنیت بیشتری دارند پیرز مورگان مجری 46 ساله برنامه های استعداد یابی امریکا سال گذشته عنوان مخرب ترین ستاره مرد لقب گرفت.
 

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته