قرص های لاغری

دنیای  بازیگران و چهره های ایرانی

a

دنیای دانستنی ها

خطرناک ترین راه رسیدن به لب دریا! عکس

خطرناک ترین راه رسیدن به لب دریا! عکس

نازوب، در ژوهانسبورگ هیچ دریایی وجود ندارد و جوانان فقیر شهرستان سووتو برای لذت بردن از دریا مجبورند به کناره قطارهای پرسرعت چسبیده و خود را به آنجا برسانند. به گزارش نازوب این سرگرمی خطرناک جان عده ی زیادی را در سال گذشته گرفت. کسانی که حتی در این کار مهارت بالایی داشتند. با وجود ممنوعیت ها و جلوگیری هایی که از این کار می شود و همچنین خطراتی که در کمین این مسافران قرار دارد هنوز هم آویزان شدن از قطار بین مردم این شهر محبوب است.

 

خطرناک ترین راه رسیدن به لب دریا! عکس

جالب است بدانید رایج ترین شکل سرگرمی مردم این شهر که کم خطرتر از آویزان شدن به قطار است، این است که روی سقف ماشین می روند و به محض حرکت کردن ماشین با یک پشتک به پایین می پرند و هنگامی که ماشین در حال حرکت است دوباره روی سقف آن می روند.
چسبیدن به قطار زمانی که از کنار کابل های برق و یا زیر پل عبور می کند می تواند بسیار خطرناک باشد و همچنین حرکت خطرناک دیگری که از این جوانان سر می زند، راه رفتن بر روی سقف قطار است که فقط می توانید این کارها را در فیلم ها مشاهده کنید.
همه ساله در این شهرستان عده ی زیادی به علت برق گرفتگی و برخورد با پل و یا حتی افتادن از قطار جان خود را از دست می دهند و اینها فقط بخاطر فقر است.


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
a
Xبستن تبليغ
قرص های لاغری
خانم زیبایی که قهرمان بدنسازی زنان ایران است (عکس)
خانم زیبایی که قهرمان بدنسازی زنان ایران است (عکس)
مشاهده بیشتر